DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Krby
- Diely krbov
- Komínové dvierka NORDflam z betónu
Komínové dvierka NORDflam z betónu
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Komínové dvierka NORDflam z betónu3-7 dní13,71 €11,15 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Čistiace dvierka sú prvkom, ktorý uľahčuje prístup k čisteniu komína. Používajú sa na uľahčenie odstraňovania sadzí z vnútra komína a tvoria základnú ochranu celého systému odvodu dymu. Sú vyrobené z betónu, ktorý je odolný voči vysokým teplotám. Dvere z tohto materiálu sú alternatívou k oceľovým dverám – sú tiež rovnako odolné a pevné
Vlastnosti a výhody
Betónové komínové dvierka sú alternatívou ich kovových náprotivkov – používajú sa ako prvky tradičných i moderných komínových systémov. Sú konečnou úpravou čistenia krbu. Sú určené na odstraňovanie sadzí z krbu, čo z nich robí základnú protipožiarnu ochranu. Šedá farba je univerzálna a hodí sa ku komínovým plášťom akejkoľvek farby. Sú vyrobené z tvarovaného betónu, vďaka čomu sú odolné voči vysokým teplotám. Na inštaláciu čistiacich dvierok použite šamotovú maltu, ktorá zaisťuje primeranú tesnosť a odolnosť. Správne nainštalované čistiace dvierka umožňujú ľahký prístup k čisteniu komína a tým aj jeho efektívne čistenie.
- Používa sa ako alternatíva ku kovovým dverám
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | NORDflam |
| Hĺbka produktu | 55 mm |
| Šírka produktu | 200 mm |
| Výška produktu | 280 mm |
| Farba | Šedá |
| Tvar produktu | Obdĺžnikový |
| Materiál | Betón |
| Kód produktu | 5904341517102 |

1850 + recenzí








