DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Sklad a garáž
- Police
- Konzoly a úchytky na police
- Konzola Form Clever 200 x 280 mm zelená
Konzola Form Clever 200 x 280 mm zelená
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Konzola Form Clever 200 x 280 mm zelená3-7 dní34 €27,64 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Hľadáte upevňovacie prvky, ktoré využijete pri zavesení police? Potom bol ponúkaný držiak vytvorený s ohľadom na vás - je navrhnutý tak, aby stabilne podopieral nábytok. Vyznačuje sa vynikajúcou životnosťou, pretože je vyrobený z ocele a zostáva dlhodobo odolný voči mechanickému poškodeniu.
Vlastnosti a výhody
Použitie nevhodných upevňovacích prvkov pri zavesení police môže mať za následok rýchle zničenie konštrukcie. Aké diely použiť, aby to celé zostalo dlhodobo perfektne stabilné? Budete potrebovať prezentovaný držiak, ktorý je určený na efektívne podopretie nábytku - využijete ho pri zariaďovaní nielen bytov, ale aj kancelárií a obchodov. Tento model je vyrobený z ocele, takže je odolný voči mechanickému poškodeniu. Zdobený v zelenej farbe bude vyzerať skvele v kombinácii s inými predmetmi tejto farby - pomôže zachovať koherentný vzhľad miestnosti. Práve si zariaďujete byt a hľadáte prvky, ktoré vám umožnia správne zostaviť vstavanú skriňu? Tak si zaobstarajte praktický držiak!
Technické špecifikácie
| Výška produktu | 280 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 20 mm |
| Maximálne zaťaženie | 40 kg |
| séria | Šikovný |
| Typ balenia | ks |
| Materiál | oceľ |
| Farba | zelená |
| Kód produktu | 3663602766070 |

1850 + recenzí










