DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Krby
- Krbové vložky a kachle
- Krbové kachle Balami 7 kW
Krbové kachle Balami 7 kW
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Krbové kachle Balami 7 kW3-7 dní513 €417,07 € bez DPH
Pri kúpe produktu je potrebné zvoliť a uhradiť paletovú prepravu.
Detaily produktu
Informácie o produkte
Liatinové krbové kachle Balami slúžia na vykurovanie domu drevom. Model je efektívny, takže spotreba paliva bude nízka. Vďaka tomu nebude udržiavanie vhodnej teploty drahé. Liatinová konštrukcia zaručuje odolnosť a dlhotrvajúce uchovanie tepla. Nečistoty zo sporáka ľahko odstránite. Uľahčí vám to systém čistenia skla, ktorý zabráni tomu, aby sa na ňom objavili sadze.
Vlastnosti a výhody
Liatinové krbové kachle Balami 7 kW vykúria váš domov dlhé roky. Liatinová konštrukcia zaručuje odolnosť modelu. Zariadenie pracuje efektívne a nespotrebováva veľa paliva. Výber sporáka Balami vám zaručí úsporu. Liatinový povrch prístroja dlhodobo udržuje teplo. To zabezpečí aj nižšie náklady na palivo. Používanie sporáka bude pohodlné. Model je plnený spredu. Liatinové krbové kachle Balami nespôsobia pri čistení žiadne ťažkosti. Bezproblémové odstraňovanie nečistôt zaručuje systém, ktorý zabraňuje vzniku sadzí na zasklení. Súprava obsahuje popolník a studenú rukoväť. Vďaka nim bude používanie zariadenia pohodlnejšie. Ponúkame aj liatinové modely s vyšším výkonom.
- Poskytuje dobrú energetickú účinnosť
- Úspora energie
- Liatinová konštrukcia
- Starostlivosť o prírodné prostredie
- Jednoduché čistenie
- Dve spaľovacie zóny
- Palivo: drevo
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Päť |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Marka | Invicta |
| Hĺbka (cm) | 36,4 cm |
| Maximálna dĺžka polena | 300 mm |
| Maximálny priemer polena | 300 mm |
| Vykurovacia plocha | 85 m² |
| Veľkosť vyústenia dymovodu | 150 mm |
| Priemer dýzy | 150 mm |
| šírka (cm) | 43,6 cm |
| výška (cm) | 80 cm |
| Hmotnosť (kg) | 72 kg |
| Druh paliva | Drevo |
| Typ regulátora teploty | Manuálne ovládanie teploty |
| Typ bezpečnostného spínača | V prípade nedostatku kyslíka prepnite |
| BTU | 24 000 BTU |
| Príplatok za energiu povolený | Príplatok za energiu povolený |
| Emisie oxidov dusíka | 160 mg/m³ |
| Emisie oxidu uhličitého | 21 mg/m³ |
| Emisie organických zlúčenín | 70 mg/m³ |
| emisie CO | 0,10 % |
| Energetická trieda | A |
| Farebná skupina | čierna |
| Kód produktu | 3244336125441 |

1850 + recenzí











