DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Krby
- Diely krbov
- Krbový rošt Darco K0-ML-CZ
Krbový rošt Darco K0-ML-CZ
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Krbový rošt Darco K0-ML-CZ3-7 dní19,41 €15,78 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Prezentovaný krbový rošt je perfektnou povrchovou úpravou pre odvod teplého vzduchu z komína alebo vetracieho potrubia. Je vyrobený z kovu odolného voči teplotám do 180°C. Technika práškového lakovania mu dodáva čiernu farbu, ktorá sa rokmi nezničí. Mriežka bude vyhovovať mnohým rôznym aranžmánom
Vlastnosti a výhody
Ak si plánujete do bytu inštalovať krb, musíte si zaobstarať aj krbové mriežky, ktoré zakryjú vývody teplého vzduchu v miestnostiach. Vďaka tomu zamedzíte vniknutiu prachu a iných nečistôt do vetracieho potrubia a esteticky doplníte usporiadanie miestnosti. Prezentovaný krbový rošt je vyrobený z kovu odolného voči vysokým teplotám - bez problémov znesie až 180°C. Práškové lakovanie v čiernej farbe mu dodáva elegantný vzhľad, ktorý sa bude hodiť k mnohým rôznym aranžmánom. Tento spôsob konečnej úpravy znamená aj to, že sa farba rokmi nepoškodí. Hľadáte mriežku s inými rozmermi? Pozrite si aj ďalšie varianty produktov dostupné v obchode Castorama
- Trvalé
- Esteticky vyrobené
- Teplotne odolný do 180°C
- Jednoduchá montáž
- Kompletný s montážnym rámom
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Vent |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Marka | Darco |
| Hĺbka produktu | 35 mm |
| Šírka produktu | 65 mm |
| Vnútorná šírka | 185 mm |
| Výška produktu | 205 mm |
| Vnútorná výška | 450 mm |
| séria | K |
| Maximálna prevádzková teplota | 180 °C |
| Vrátane sieťky proti hmyzu | Súčasťou nie je sieťka proti hmyzu |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Materiál | Kovové |
| Shell | Práškové lakovanie |
| Kód produktu | 5907587910911 |

1850 + recenzí








