DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Krby
- Diely krbov
- Krbový rošt Darco KZ2-CM-CH
Krbový rošt Darco KZ2-CM-CH
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Krbový rošt Darco KZ2-CM-CH3-7 dní40,57 €32,98 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Predstavujeme krbový rošt, ktorý vám pomôže rozviesť teplo vo vašom byte. Disponuje reguláciou zatvárania, ktorá umožňuje rozhodnúť o množstve ohriateho vzduchu, ktoré chcete do miestnosti vpustiť. Je vyrobený z kovu odolného voči vysokým teplotám a povrchovo upravený v univerzálnej striebornej farbe. Sada obsahuje montážny rám
Vlastnosti a výhody
Ak máte problémy s distribúciou tepla vyžarovaného krbom, venujte najskôr pozornosť tomu, ako sú skonštruované ochranné mriežky. Umožňujú vám zatvoriť otvor, keď potrebujete nižšiu teplotu v niektorej z miestností? Ak nie, určite pouvažujte nad ich výmenou. Prezentovaný krbový rošt má nastaviteľný uzáver, vďaka ktorému môžete obmedziť množstvo ohriateho vzduchu vstupujúceho do miestnosti. Je vyrobený z odolného kovu odolného voči vysokým teplotám a má povrchovú úpravu v striebornej farbe. Sada obsahuje okrem mriežky aj montážny rám, ktorý umožňuje jednoduché umiestnenie prvku do steny. V dôsledku toho získate estetickú úpravu pre výstup teplého vzduchu, ktorý bude zdobiť miestnosť. Hľadáte mriežku s inými rozmermi? Ponuka Castorama zahŕňa rôzne varianty produktov
- Trvalé
- Esteticky vyrobené
- Teplotne odolný do 180°C
- Jednoduchá montáž
- Kompletný s montážnym rámom
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Lamelový ventilátor |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Marka | Darco |
| Hĺbka produktu | 35 mm |
| Šírka produktu | 175 mm |
| Vnútorná šírka | 165 mm |
| Výška produktu | 195 mm |
| Vnútorná výška | 105 mm |
| séria | KZ |
| Maximálna prevádzková teplota | 180 °C |
| Vrátane sieťky proti hmyzu | Súčasťou nie je sieťka proti hmyzu |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Farba | Brúsený chróm nikel |
| Materiál | Kovové |
| Shell | Práškové lakovanie |
| Kód produktu | 5907803622512 |

1850 + recenzí








