DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Krby
- Diely krbov
- Krbový rošt Parkanex 10 x 20 cm grafitový
Krbový rošt Parkanex 10 x 20 cm grafitový
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Krbový rošt Parkanex 10 x 20 cm grafitový3-7 dní27,55 €22,40 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Krbová mriežka je určená na privádzanie teplého vzduchu samospádom alebo núteným prúdením. Funkčný produkt slúži aj na prívod alebo odvod vetracieho vzduchu. Predmet je dekorovaný v univerzálnej grafitovej farbe, ktorá sa skvele kombinuje s mnohými ďalšími farbami. Mriežka je vyrobená z oceľových prvkov, takže zostane dlho v perfektnom stave
Vlastnosti a výhody
Krbový rošt umožňuje prívod teplého vzduchu, ako aj prívod či odvod vetrania - poslúži tak doma, ako aj v reštaurácii či kancelárii. Vyznačuje sa dlhou životnosťou, pretože je vyrobený z odolného oceľového plechu, ktorý je odolný voči ohybu a praskaniu. Výrobok je v univerzálnej grafitovej farbe, takže bude pôsobiť esteticky na stene akejkoľvek farby. Mriežku si jednoducho prispôsobíte individuálnym potrebám, pretože prívod teplého vzduchu je možný nielen samospádom, ale aj núteným vetraním. Navrhovaný sortiment zahŕňa rôzne druhy tohto produktu, takže si môžete úspešne vybrať model, ktorý najlepšie vyhovuje vašim očakávaniam
- Farba je odolná voči teplotným zmenám a nemení odtieň
- Má povrchovú úpravu odolnú voči poškriabaniu a poškodeniu
- Obsahuje montážny rám umožňujúci stabilnú montáž
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Vent |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Marka | Parkanex |
| Šírka produktu | 100 mm |
| Vnútorná šírka | 200 mm |
| Vnútorná výška | 100 mm |
| Vrátane sieťky proti hmyzu | Súčasťou nie je sieťka proti hmyzu |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Grafit |
| Materiál | Oceľový plech |
| Kód produktu | 9005249015878 |

1850 + recenzí








