DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Krby
- Diely krbov
- Krbový rošt Parkanex 16 x 16 cm grafitový
Krbový rošt Parkanex 16 x 16 cm grafitový
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Krbový rošt Parkanex 16 x 16 cm grafitový3-7 dní32,02 €26,04 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Krbový rošt slúži na prívod teplého vzduchu, ako aj prívodné alebo odvodné vetranie. Produkt sa vyznačuje grafitovou farbou, ktorá sa perfektne hodí k mnohým ďalším farbám. Je vyrobený z oceľových prvkov, takže vám bude slúžiť dlho. Ponúkame rôzne druhy krbových roštov
Vlastnosti a výhody
Krbová mriežka je užitočná ako v domácnostiach, tak aj v reštauráciách, školách a hoteloch - je určená na privádzanie teplého vzduchu samospádom alebo núteným vetraním. Prvok je mimoriadne funkčný, pretože umožňuje aj prívod alebo odvod vetracieho vzduchu. Mriežka sa vyznačuje dlhou životnosťou, pretože je vyrobená z oceľového plechu, materiálu odolného voči deformácii. Univerzálna grafitová farba bude vyzerať esteticky na stene akejkoľvek farby. Mriežku jednoducho pripevníte pomocou jednoduchých nástrojov. Jeho rozmery si ľahko prispôsobíte individuálnym potrebám, pretože navrhovaný sortiment zahŕňa rôzne druhy tohto produktu
- Farba je odolná voči teplotným zmenám a nemení odtieň
- Má povrchovú úpravu odolnú voči poškriabaniu a poškodeniu
- Obsahuje montážny rám umožňujúci stabilnú montáž
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Vent |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Marka | Parkanex |
| Šírka produktu | 160 mm |
| Vnútorná šírka | 160 mm |
| Vnútorná výška | 160 mm |
| Vrátane sieťky proti hmyzu | Súčasťou nie je sieťka proti hmyzu |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Grafit |
| Materiál | Oceľový plech |
| Kód produktu | 9005249015885 |

1850 + recenzí








