DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Krby
- Diely krbov
- Krbový rošt Parkanex 16 x 45 cm hnedé trblietky
Krbový rošt Parkanex 16 x 45 cm hnedé trblietky
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Krbový rošt Parkanex 16 x 45 cm hnedé trblietky3-7 dní46,64 €37,92 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Krbový rošt sa používa pri vytváraní vykurovacích konštrukcií - namontovaný vedľa krbu, umožňuje prívod teplého vzduchu ako aj prívod alebo odvod vetrania. Vyznačuje sa dlhou životnosťou, pretože je vyrobený z oceľových prvkov. Výrobok v hnedej trblietavej farbe pôsobí mimoriadne elegantne
Vlastnosti a výhody
Krbová mriežka sa bude hodiť ako v domácnostiach, tak aj v hoteloch či reštauráciách - je určená na privádzanie teplého vzduchu samospádom alebo núteným vetraním. Výrobok sa často používa na privádzanie alebo odsávanie vetracieho vzduchu, takže si ho ľahko prispôsobíte svojim potrebám - je mimoriadne funkčný. Mriežka vám bude slúžiť dlho, pretože je vyrobená z oceľových prvkov. Je v hnedej brokátovej farbe, ktorá vyzerá skvele v klasických izbách. Môžete ho jednoducho pripevniť pomocou jednoduchých nástrojov. Navrhovaná ponuka zahŕňa rôzne typy tohto produktu, takže si vyberiete model, ktorý sa vám bude najviac hodiť
- Farba je odolná voči teplotným zmenám a nemení odtieň
- Má povrchovú úpravu odolnú voči poškriabaniu a poškodeniu
- Obsahuje montážny rám umožňujúci stabilnú montáž
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Vent |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Marka | Parkanex |
| Šírka produktu | 160 mm |
| Vnútorná šírka | 450 mm |
| Vnútorná výška | 160 mm |
| Vrátane sieťky proti hmyzu | Súčasťou nie je sieťka proti hmyzu |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Hnedé trblietky |
| Materiál | Oceľový plech |
| Kód produktu | 9005249023545 |

1850 + recenzí








