DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Krby
- Diely krbov
- Krbový rošt Parkanex 16 x 45 cm krémové trblietky
Krbový rošt Parkanex 16 x 45 cm krémové trblietky
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Krbový rošt Parkanex 16 x 45 cm krémové trblietky3-7 dní46,64 €37,92 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Mriežka je určená na montáž ku krbu - umožňuje prívod teplého vzduchu ako aj prívod alebo odvod vetrania. Je odolný voči mechanickému poškodeniu, pretože je vyrobený z oceľového plechu. Krémová trblietavá farba mu dodáva atraktívny vzhľad. Naša ponuka zahŕňa rôzne druhy mriežok
Vlastnosti a výhody
Mriežka pripevnená ku krbom je určená na prísun teplého vzduchu gravitačne aj nútene - poslúži vo väčšine domácností. Je mimoriadne funkčný, pretože umožňuje aj prívod alebo odvod vetracieho vzduchu - jednoducho si ho prispôsobíte svojim potrebám. Výrobok sa vyznačuje dlhou životnosťou, pretože je vyrobený z oceľového plechu, ktorý je odolný voči ohybu a praskaniu. Krémová trblietavá farba dodáva mriežke elegantný vzhľad, vďaka čomu produkt vyzerá mimoriadne atraktívne. Zariadenie môžete rýchlo nainštalovať pomocou jednoduchých nástrojov. Jeho farbu a rozmery si jednoducho prispôsobíte individuálnym preferenciám, pretože ponúkame rôzne typy mriežok
- Farba je odolná voči teplotným zmenám a nemení odtieň
- Má povrchovú úpravu odolnú voči poškriabaniu a poškodeniu
- Obsahuje montážny rám umožňujúci stabilnú montáž
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Vent |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Marka | Parkanex |
| Šírka produktu | 160 mm |
| Vnútorná šírka | 450 mm |
| Vnútorná výška | 160 mm |
| Vrátane sieťky proti hmyzu | Súčasťou nie je sieťka proti hmyzu |
| Farebná skupina | Krémová |
| Farba | Krémové trblietky |
| Materiál | Oceľový plech |
| Kód produktu | 9005249015861 |

1850 + recenzí








