DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Krby
- Diely krbov
- Krbový rošt Parkanex Deco, zlatá patina, 10 x 20 cm
Krbový rošt Parkanex Deco, zlatá patina, 10 x 20 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Krbový rošt Parkanex Deco, zlatá patina, 10 x 20 cm3-7 dní29,18 €23,72 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Mriežka sa používa pri vytváraní vykurovacích konštrukcií - je určená na montáž ku krbu, pretože umožňuje prúdenie teplého vzduchu. Slúži aj na gravitačný prívod alebo odvod vzduchu, takže si ho jednoducho prispôsobíte svojim potrebám. Zlatá patinová farba sa dokonale hodí do klasických izieb
Vlastnosti a výhody
Mriežka sa pripevňuje ku krbom, pretože umožňuje prívod teplého vzduchu gravitačne alebo nútene, ako aj prívod alebo odvod vetracieho vzduchu. Je vyrobený z oceľových prvkov, vďaka čomu si dlho zachová svoj bezchybný vzhľad - je odolný proti ohybu a praskaniu. Model s elegantnou zlatou patinou sa bude hodiť do izby zariadenej v klasickom štýle. Táto farba má pozitívny vplyv na atraktivitu interiérového dizajnu, preto sa výrobok často používa v obývacích izbách, reštauráciách a hoteloch. Mriežku jednoducho pripevníte pomocou jednoduchých nástrojov. Jeho rozmery si môžete prispôsobiť individuálnym potrebám, pretože ponúkame rôzne druhy tohto produktu
- Farba je odolná voči teplotným zmenám a nemení odtieň
- Má povrchovú úpravu odolnú voči poškriabaniu a poškodeniu
- Obsahuje montážny rám umožňujúci stabilnú montáž
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Vent |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Marka | Parkanex |
| Šírka produktu | 100 mm |
| Vnútorná šírka | 200 mm |
| Vnútorná výška | 100 mm |
| séria | Deco |
| Vrátane sieťky proti hmyzu | Súčasťou nie je sieťka proti hmyzu |
| Farebná skupina | Zlatý |
| Farba | Patina zlatá |
| Materiál | Oceľový plech |
| Kód produktu | 9005249016622 |

1850 + recenzí








