DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Krby
- Diely krbov
- Krbový rošt Parkanex Deco, zlatá patina, 16 x 32 cm
Krbový rošt Parkanex Deco, zlatá patina, 16 x 32 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Krbový rošt Parkanex Deco, zlatá patina, 16 x 32 cm3-7 dní40,04 €32,55 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Krbová mriežka z oceľových prvkov je produkt, ktorý vám umožní efektívne a prakticky dokončiť vetracie otvory v blízkosti krbu. Môžete ho nainštalovať napríklad do vývodu teplého vzduchu, ale aj do otvoru privádzajúceho vetrací vzduch. Jeho použitie umožní správnu cirkuláciu vzduchu a celý krb bude vyzerať oveľa pôsobivejšie
Vlastnosti a výhody
Krbový rošt, ktorý je tu dostupný, využijete pri dokončovaní krbovej konštrukcie vo vašej domácnosti. Môžete ním zakryť vetracie otvory, napríklad výstup teplého vzduchu distribuovaného gravitačne alebo nútene. Vďaka nemu zabezpečíte správnu cirkuláciu vzduchu a následne aj efektívnejšie vykurovanie miestnosti pomocou krbu. Ďalšou výhodou mriežky je jej dekoratívny vzhľad. Má minimalistický dizajn a zaujímavú farbu patinovaného zlata, ktorá bude perfektným doplnkom interiérov s množstvom tradičných dizajnových prvkov, akými sú napríklad štylizovaný nábytok alebo dekorácie. Mriežka je navyše vyrobená z oceľového plechu, ktorý je odolný, takže vám výrobok bude dlho slúžiť v dobrom stave.
- Farba je odolná voči teplotným zmenám a nemení odtieň
- Má povrchovú úpravu odolnú voči poškriabaniu a poškodeniu
- Obsahuje montážny rám umožňujúci stabilnú montáž
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Vent |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Marka | Parkanex |
| Šírka produktu | 160 mm |
| Vnútorná šírka | 320 mm |
| Vnútorná výška | 160 mm |
| séria | Deco |
| Vrátane sieťky proti hmyzu | Súčasťou nie je sieťka proti hmyzu |
| Farebná skupina | Zlatý |
| Farba | Patina zlatá |
| Materiál | Oceľový plech |
| Kód produktu | 9005249016646 |

1850 + recenzí








