DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Krby
- Diely krbov
- Krbový rošt Parkanex Trend 16 x 32 cm, grafit, trblietky
Krbový rošt Parkanex Trend 16 x 32 cm, grafit, trblietky
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Krbový rošt Parkanex Trend 16 x 32 cm, grafit, trblietky3-7 dní40,04 €32,55 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vďaka použitiu mriežky bude prúdenie teplého vzduchu gravitačné alebo nútené. Vďaka použitiu ocele je výrobok odolný a odolný voči mechanickému poškodeniu. Povrch je tiež pokrytý práškovým nástrekom, ktorý ho chráni pred nepriaznivými vplyvmi vysokých teplôt pri každodennom používaní.
Vlastnosti a výhody
Krbový rošt umožní prúdenie teplého vzduchu do vášho vykurovacieho systému. Jeho použitie spôsobí, že vzduch v krbe bude podľa potreby fungovať nútene alebo gravitačne. Hnedá farba s trblietavou úpravou sa skvele hodí do moderných interiérov. Skvele ho skombinujete s krbmi v tmavších farbách a vytvoríte tak zaujímavú aranžmánnu kompozíciu. Výrobok je vyrobený z ocele, ktorá sa vyznačuje predovšetkým odolnosťou a mechanickou pevnosťou. To vám umožní používať ho mnoho rokov. Povrch mriežky je tiež pokrytý práškovým lakom, ktorý ju chráni pred deformáciou vplyvom vysokých teplôt.
- Potiahnuté práškovou farbou
- Vysoká farebná stálosť a tepelná odolnosť
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Lamelový ventilátor |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Marka | Parkanex |
| Šírka produktu | 160 mm |
| Vnútorná šírka | 320 mm |
| Vnútorná výška | 160 mm |
| séria | Trend |
| Vrátane sieťky proti hmyzu | Vrátane sieťky proti hmyzu |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Grafit |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 9005249015922 |

1850 + recenzí









