DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Krby
- Diely krbov
- Krbový rošt Parkanex, zlatá patina, 10 x 20 cm
Krbový rošt Parkanex, zlatá patina, 10 x 20 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Krbový rošt Parkanex, zlatá patina, 10 x 20 cm3-7 dní30,80 €25,04 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Platinovo-zlatá mriežka je prvok určený na montáž do plášťa krbu. Umožňuje estetické zakrytie vetracieho otvoru. Tento výrobok je nevyhnutnou súčasťou krbu vo vašej domácnosti, ktorý umožňuje správnu cirkuláciu vzduchu. Zabezpečuje odtok teplého vzduchu gravitačne alebo nútene. Vďaka nemu sa vám krb neprehreje a ochránite ho pred poškodením
Vlastnosti a výhody
Obdĺžniková krbová mriežka v platinovom zlate slúži na estetické dotvorenie plášťa ventilačného systému. Mriežka vám umožní elegantne zamaskovať otvor prúdenia vzduchu potrebný v každom uzavretom krbe. Vďaka správnej cirkulácii vzduchu bude váš krb chránený pred prehriatím a poškodením. Mriežka je vyrobená z oceľového plechu, materiálu, ktorý sa dobre správa pri vysokých teplotách, vďaka čomu je jej inštalácia v blízkosti požiaru bezpečná. Je určený na použitie v rôznych miestnostiach. Mriežka je esteticky upravená a dostupná v platinovom zlate. Všetky tieto vlastnosti majú za následok nielen elegantnú úpravu samotného plášťa krbu, ale ovplyvňujú aj usporiadanie celého interiéru, v ktorom je krb umiestnený.
- Farba je odolná voči teplotným zmenám a nemení odtieň
- Má povrchovú úpravu odolnú voči poškriabaniu a poškodeniu
- Obsahuje montážny rám umožňujúci stabilnú montáž
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Vent |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Marka | Parkanex |
| Šírka produktu | 100 mm |
| Vnútorná šírka | 200 mm |
| Vnútorná výška | 100 mm |
| Vrátane sieťky proti hmyzu | Súčasťou nie je sieťka proti hmyzu |
| Farebná skupina | Zlatý |
| Farba | Patina zlatá |
| Materiál | Oceľový plech |
| Kód produktu | 9005249039119 |

1850 + recenzí








