DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Krby
- Diely krbov
- Krbový rošt Parkanex, zlatá patina, 16 x 16 cm
Krbový rošt Parkanex, zlatá patina, 16 x 16 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Krbový rošt Parkanex, zlatá patina, 16 x 16 cm3-7 dní36,09 €29,34 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Krbový rošt v zlatom platinovom tvare štvorca umožňuje dokončiť vývod vetrania. Zabezpečuje odtok ohriateho vzduchu núteným alebo gravitačným spôsobom. Umožňuje dostatočné prúdenie vzduchu a zaisťuje správne fungovanie krbu. Vďaka nemu ochránite svoj krb pred prehriatím a navyše ozdobíte interiér vďaka elegantnému prevedeniu mriežky.
Vlastnosti a výhody
Vyberte si tu prezentovaný krbový rošt, vďaka ktorému môžete esteticky dokončiť plášť krbu. Je nenahraditeľným prvkom ventilačného systému a umožní správne prúdenie vzduchu vo Vašom krbe. Môžete ním zakryť vetrací otvor potrebný pre správne fungovanie kúrenia. Ochránite tak krb pred prehriatím a následným poškodením. Mriežka je vyrobená z oceľového plechu, materiálu odolného voči vysokým teplotám. Jeho inštalácia v krbe je preto bezpečná. Je určený na použitie v rôznych interiéroch. Elegantná povrchová úprava a platinovo zlatá farba navyše dokonale zapadajú do okolia a vytvárajú celok s dizajnom interiéru. Produkt mimoriadne efektívne maskuje ventilačný otvor, pričom zapadne do takmer každej miestnosti
- Farba je odolná voči teplotným zmenám a nemení odtieň
- Má povrchovú úpravu odolnú voči poškriabaniu a poškodeniu
- Obsahuje montážny rám umožňujúci stabilnú montáž
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Vent |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Marka | Parkanex |
| Šírka produktu | 160 mm |
| Vnútorná šírka | 160 mm |
| Vnútorná výška | 160 mm |
| Vrátane sieťky proti hmyzu | Súčasťou nie je sieťka proti hmyzu |
| Farebná skupina | Zlatý |
| Farba | Patina zlatá |
| Materiál | Oceľový plech |
| Kód produktu | 9005249039126 |

1850 + recenzí








