DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Krby
- Diely krbov
- Krbový rošt Parkanex, zlatá patina, 16 x 32 cm
Krbový rošt Parkanex, zlatá patina, 16 x 32 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Krbový rošt Parkanex, zlatá patina, 16 x 32 cm3-7 dní40,04 €32,55 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ak hľadáte konečnú úpravu vašej inštalácie krbu, tento obdĺžnikový platinovo zlatý rošt bude dokonalou voľbou. Jeho použitie umožňuje esteticky prekryť vetrací otvor. Jeho úlohou je zabezpečiť správnu cirkuláciu vzduchu vo vašom vykurovacom systéme. Mriežka umožňuje prúdenie teplého vzduchu gravitačne alebo nútene. Jeho inštalácia ochráni váš krb pred prehriatím a poškodením
Vlastnosti a výhody
Obdĺžniková mriežka v odtieni platinovo zlatá umožňuje esteticky zakryť vetrací otvor krbu. Je určený na dokončenie plášťa vykurovacieho systému v dome. Vďaka nemu môžete elegantne zakamuflovať otvor potrebný pre správne prúdenie vzduchu. To všetko vám umožní chrániť krb pred prehriatím a poškodením. Oceľový plech, materiál, z ktorého je výrobok vyrobený, je prispôsobený vysokým teplotám, čo zaisťuje bezpečnosť používania prvku v tesnej blízkosti krbu. Môžete ho použiť v rôznych typoch interiérových miestností. Vlastnosti výrobku z neho robia nenahraditeľný prvok Vášho krbu. Jeho elegantný vzhľad a platinovo zlatá farba vám navyše umožnia zapadnúť do okolia a zapadnúť do dekorácie vášho interiéru.
- Farba je odolná voči teplotným zmenám a nemení odtieň
- Má povrchovú úpravu odolnú voči poškriabaniu a poškodeniu
- Obsahuje montážny rám umožňujúci stabilnú montáž
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Vent |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Marka | Parkanex |
| Šírka produktu | 160 mm |
| Vnútorná šírka | 320 mm |
| Vnútorná výška | 160 mm |
| Vrátane sieťky proti hmyzu | Súčasťou nie je sieťka proti hmyzu |
| Farebná skupina | Zlatý |
| Farba | Patina zlatá |
| Materiál | Oceľový plech |
| Kód produktu | 9005249039140 |

1850 + recenzí








