DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Krby
- Diely krbov
- Krbový rošt Parkanex, zlatá patina, 16 x 45 cm
Krbový rošt Parkanex, zlatá patina, 16 x 45 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Krbový rošt Parkanex, zlatá patina, 16 x 45 cm3-7 dní43,34 €35,24 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vyberte si tu dostupnú platinovo zlatú mriežku, ktorá vám pomôže pri cirkulácii vzduchu pri kúrení. Ponúkaný výrobok slúži na estetické prekrytie vetracieho otvoru. Správna cirkulácia vzduchu ochráni váš vykurovací systém pred prehriatím. Elegantný vzhľad mriežky dotvorí plášť vášho krbu a ladí s dizajnom interiéru
Vlastnosti a výhody
Obdĺžnikový krbový rošt je prvok, ktorý použijete na dokončenie plášťa vykurovacieho systému. Produkt vám umožní zamaskovať ventilačný otvor potrebný na zabezpečenie správnej cirkulácie vzduchu. Správne prúdenie vzduchu ochráni váš krb pred prehriatím a poškodením. Mriežka je vyrobená z oceľového plechu odolného voči vysokým teplotám, čo zaisťuje bezpečnú inštaláciu do krytu vykurovacieho systému. Môžete ho použiť v rôznych miestnostiach v budove. Mriežka zaistí nielen správne fungovanie vášho krbu, ale aj dokonale dotvorí interiér. Jeho vzhľad, estetická úprava a odtieň platinového zlata vám umožní elegantne ho začleniť do dekorácie obklopujúcej váš krb.
- Farba je odolná voči teplotným zmenám a nemení odtieň
- Má povrchovú úpravu odolnú voči poškriabaniu a poškodeniu
- Obsahuje montážny rám umožňujúci stabilnú montáž
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Vent |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Marka | Parkanex |
| Šírka produktu | 160 mm |
| Vnútorná šírka | 450 mm |
| Vnútorná výška | 160 mm |
| Vrátane sieťky proti hmyzu | Súčasťou nie je sieťka proti hmyzu |
| Farebná skupina | Zlatý |
| Farba | Patina zlatá |
| Materiál | Oceľový plech |
| Kód produktu | 9005249039164 |

1850 + recenzí








