DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Krby
- Diely krbov
- Krbový rošt s žalúziami Parkanex, zlatá patina, 16 x 32 cm
Krbový rošt s žalúziami Parkanex, zlatá patina, 16 x 32 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Krbový rošt s žalúziami Parkanex, zlatá patina, 16 x 32 cm3-7 dní46,64 €37,92 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Na montáž do puzdra vykurovacieho systému je použitá obdĺžniková platinovo-zlatá mriežka s prídavnou roletou. Jeho úlohou je esteticky prekryť vývod ventilácie. Umožní ohriatemu vzduchu prúdiť z vášho vykurovacieho systému samospádom alebo núteným prúdením. Mriežka zaistí správnu prevádzku vášho krbu a ochráni ho pred poškodením prehriatím
Vlastnosti a výhody
Prezentovaný krbový rošt s žalúziami je určený na estetické dotvorenie vykurovacieho systému vo vašej domácnosti. Umožní Vám zakamuflovať vetrací otvor potrebný pre správnu cirkuláciu vzduchu vo Vašom vykurovacom systéme, čím zabezpečíte správnu funkciu Vášho krbu bez problémov s prehrievaním, čo ho ochráni pred prípadným poškodením. Mriežka je vyrobená z materiálu odolného voči vysokým teplotám, t.j. oceľového plechu, čo zaisťuje jej bezpečné používanie. Môžete ho nainštalovať do rôznych typov miestností vo vnútri budovy. Mriežka je vybavená uzáverom, takže si môžete sami určiť smer prúdenia teplého vzduchu z vášho krbu. Použitím krbového roštu zabezpečíte nielen správne fungovanie krbu, ale aj ozdobíte svoj interiér. Prispeje k tomu jeho elegantné spracovanie a platinovo zlatá farba
- Farba je odolná voči teplotným zmenám a nemení odtieň
- Má povrchovú úpravu odolnú voči poškriabaniu a poškodeniu
- Obsahuje montážny rám umožňujúci stabilnú montáž
- Nastaviteľná klapka - ovládanie smeru a množstva prúdiaceho vzduchu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Lamelový ventilátor |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Marka | Parkanex |
| Šírka produktu | 160 mm |
| Vnútorná šírka | 320 mm |
| Vnútorná výška | 160 mm |
| Vrátane sieťky proti hmyzu | Vrátane sieťky proti hmyzu |
| Farebná skupina | Zlatý |
| Farba | Patina zlatá |
| Materiál | Oceľový plech |
| Kód produktu | 9005249039157 |

1850 + recenzí








