DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Krby
- Diely krbov
- Krbový rošt so žalúziami Parkanex Deco, zlatý, 16 x 16 cm
Krbový rošt so žalúziami Parkanex Deco, zlatý, 16 x 16 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Krbový rošt so žalúziami Parkanex Deco, zlatý, 16 x 16 cm3-7 dní40,04 €32,55 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Krbová mriežka s žalúziou bude slúžiť na ukončenie vetracích otvorov v konštrukcii krbu. Vďaka nemu zakryjete nielen výduchy ventilácie, ale budete môcť aj dodatočne regulovať prúdenie vzduchu, pretože mriežka je vybavená záslepkou, ktorú si pomocou gombíka nastavíte do optimálnej polohy. Mriežka je vyrobená z oceľového plechu, takže je odolná voči poškodeniu
Vlastnosti a výhody
Tu prezentovaná krbová mriežka je určená na montáž do vetracích otvorov v konštrukcii krbu. Môžete ho nainštalovať napríklad do vývodu teplého vzduchu distribuovaného samospádom alebo nútene distribuovaného čerpadlom. Okrem toho ho môžete použiť aj na odsávanie vetracieho vzduchu. Charakteristickým znakom výrobku je trvanlivosť. Mriežka je vyrobená z pevného oceľového plechu, takže vám určite bude dlho slúžiť v dobrom stave. Produkt navyše uľahčuje ovládanie prúdenia vzduchu, pretože je vybavený žalúziou, ktorej nastavenie možno meniť pomocou praktického gombíka. Mriežka má tiež zaujímavú farbu patinovaného zlata a bude perfektným doplnkom interiérov zariadených v tradičnom štýle
- Farba je odolná voči teplotným zmenám a nemení odtieň
- Má povrchovú úpravu odolnú voči poškriabaniu a poškodeniu
- Obsahuje montážny rám umožňujúci stabilnú montáž
- Nastaviteľná klapka - ovládanie smeru a množstva prúdiaceho vzduchu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Lamelový ventilátor |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Marka | Parkanex |
| Šírka produktu | 160 mm |
| Vnútorná šírka | 160 mm |
| Vnútorná výška | 160 mm |
| séria | Deco |
| Vrátane sieťky proti hmyzu | Vrátane sieťky proti hmyzu |
| Farebná skupina | Zlatý |
| Farba | Patina zlatá |
| Materiál | Oceľový plech |
| Kód produktu | 9005249016639 |

1850 + recenzí








