DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Spotrebný a montážny materiál
- Izoláce
- Lagging K-flex 22 x 6 mm 10 m modrá
Lagging K-flex 22 x 6 mm 10 m modrá
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Lagging K-flex 22 x 6 mm 10 m modrá3-7 dní13,71 €11,15 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Modrá tepelná izolácia K-flex sa používa na tepelnú izoláciu teplovodov, rozvodov studenej a teplej vody, vzduchotechniky, klimatizácie a technických zariadení. Produkt poskytuje dodatočnú mechanickú ochranu. Vďaka nemu znížite spotrebu energie. Izolácia tiež zabraňuje kondenzácii a korózii pod izoláciou.
Vlastnosti a výhody
K-flex 22 × 6 mm 10 m modrý plášť poskytne dodatočnú mechanickú a tepelnú ochranu vodovodného a vykurovacieho potrubia. Využijete ho pri vytváraní podlahového a ústredného kúrenia, vetrania, klimatizácie či systémov zásobovania teplou a studenou vodou. Produkt sa používa aj v technických zariadeniach. Kryt K-flex modrý je vyrobený z polyetylénovej peny s uzavretými bunkami. Tým sa zníži spotreba energie a zabráni sa kondenzácii a korózii pod izoláciou. Produkt sa ľahko inštaluje. Plášť stačí nasunúť na potrubie a konce spojiť lepidlom alebo páskou. Kryt pochádza zo série K-FLEX. V našej ponuke nájdete aj ďalšie varianty produktov, v rôznych veľkostiach, hrúbkach a farbách.
- Znižuje spotrebu energie
- Zabraňuje kondenzácii a korózii pod izoláciou
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Izolácia potrubia |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Dĺžka jedného kusu | 10 000 mm |
| Hrúbka produktu | 6 mm |
| Priemer kompatibilných rúrok | 22 mm |
| Trieda požiarnej odolnosti Euroclass | E |
| označenie CE | označenie CE |
| séria | K-FLEX |
| U-hodnota (tepelná izolácia) | 0,04 W/m²K |
| Kód produktu | 8027049905419 |

1850 + recenzí








