DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Spotrebný a montážny materiál
- Izoláce
- Lakovanie K-flex 22 x 9 mm 2 m sivá
Lakovanie K-flex 22 x 9 mm 2 m sivá
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Lakovanie K-flex 22 x 9 mm 2 m sivá3-7 dní3,94 €3,20 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Kvalitná sivá tepelná izolácia K-flex dobre poslúži na vytvorenie novej vodovodnej inštalácie alebo na jej renováciu. Toto je prvok, ktorý je zodpovedný za zabezpečenie vody pretekajúcej potrubím. Nechladí, čo následne zaručuje plný komfort pri hygienických činnostiach. Polyetylénová pena je materiál, z ktorého je tento výrobok vyrobený. Premieta sa do odolnosti voči poškodeniu.
Vlastnosti a výhody
Lagging K-flex 22 x 9 mm 2 m šedá je praktický ukončovací prvok, ktorý má vynikajúce izolačné vlastnosti. Nedovolí, aby voda, ktorá preteká potrubím k výtoku vane alebo umývadlovej batérie, vychladla. To zase zaisťuje úplný komfort pri kúpaní alebo umývaní rúk v kúpeľni. Šedé zateplenie K-flex je nielen funkčné, ale aj odolné voči mechanickému poškodeniu. Bol vyrobený z penového polyetylénu. To tiež zaručuje efektívne tlmenie nárazov. Vďaka tomu bude vaša inštalácia vody efektívnejšia. Inštalácia produktu série K-flex je veľmi jednoduchá. Na to použijete lepidlo na spojenie koncov zaostávania natlačeného na potrubie. V našej ponuke nájdete aj ďalšie dokončovacie prvky, do ktorých sa oplatí investovať. Skontrolujte!
- Estetika
- Jednoduchá inštalácia
- Úspora energie
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Izolácia potrubia |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Dĺžka jedného kusu | 2000 mm |
| Hrúbka produktu | 9 mm |
| Priemer kompatibilných rúrok | 22 mm |
| Trieda požiarnej odolnosti Euroclass | E |
| označenie CE | označenie CE |
| séria | K-FLEX |
| U-hodnota (tepelná izolácia) | 0,04 W/m²K |
| Materiál | Penový polyetylén (PE) |
| Kód produktu | 8027049904986 |

1850 + recenzí








