DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Spotrebný a montážny materiál
- Izoláce
- Laming K-flex 15 x 9 mm 2 m sivá
Laming K-flex 15 x 9 mm 2 m sivá
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Laming K-flex 15 x 9 mm 2 m sivá3-7 dní3,21 €2,61 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Sivá izolácia K-flex bude užitočná pri finálnych prácach na vodovodnej inštalácii. Je to dobrá voľba pre ľudí, ktorí chcú dodatočne posilniť potrubia a chrániť ich pred mechanickým poškodením. Tento výrobok je totiž vyrobený z vysokokvalitného penového polyetylénu, ktorý sa vyznačuje vysokou odolnosťou.
Vlastnosti a výhody
K-flex lagging 15 x 9 mm 2 m sivá je produkt, ktorý je ideálny pre výstavbu vodovodnej inštalácie. Môžete ho použiť na izoláciu potrubia, čo vám pomôže vyhnúť sa poklesu teploty vody. Stojí za to ho nainštalovať, pretože zníži náklady na vykurovanie. Môžete ho použiť na zabezpečenie potrubí. Tento model zo série K-flex dokonale chráni pred mechanickým poškodením. Je to spôsobené tým, že je vyrobený z penového polyetylénu, ktorý je vysoko odolný voči mechanickému poškodeniu. Šedé zateplenie K-flex bolo vytvorené tak, aby jeho inštalácia bola čo najjednoduchšia. Všetko, čo musíte urobiť, je použiť lepidlo. V ďalších ponukách Castorama nájdete aj ďalšie prvky na stavbu vodovodnej inštalácie.
- Estetika
- Jednoduchá inštalácia
- Úspora energie
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Izolácia potrubia |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Dĺžka jedného kusu | 2000 mm |
| Hrúbka produktu | 9 mm |
| Priemer kompatibilných rúrok | 15 mm |
| Trieda požiarnej odolnosti Euroclass | E |
| označenie CE | označenie CE |
| séria | K-FLEX |
| U-hodnota (tepelná izolácia) | 0,04 W/m²K |
| Materiál | Penový polyetylén (PE) |
| Kód produktu | 8027049904924 |

1850 + recenzí









