DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Spotrebný a montážny materiál
- Izoláce
- Laming K-flex 18 x 9 mm 2 m sivá
Laming K-flex 18 x 9 mm 2 m sivá
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Laming K-flex 18 x 9 mm 2 m sivá3-7 dní3,74 €3,04 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Sivý plášť K-flex je veľmi dobrou voľbou, ak plánujete inštalovať dodatočnú izoláciu na vaše potrubia. Vďaka nemu sa voda v inštalácii zamedzí ochladzovaniu a vy si tak budete môcť užívať jej primeranú teplotu. Výrobok je vyrobený z penového polyetylénu, vďaka čomu je odolný voči poškodeniu. Vyznačuje sa dlhou životnosťou.
Vlastnosti a výhody
K-flex lagging 18 x 9 mm 2 m šedá je produkt, ktorý možno použiť na rýchlu izoláciu vodovodnej inštalácie. Jeho inštalácia je veľmi jednoduchá. Konce izolácie série K-flex by mali byť spojené lepidlom. Môžete to urobiť, aj keď ste to nikdy predtým nerobili. Veľkou výhodou tohto modelu je, že je vyrobený z penového polyetylénu. To výrazne zvyšuje jeho životnosť a robí ho odolným voči nárazom a mechanickému poškodeniu. Dostatočne tak chráni celú inštaláciu. Sivý plášť K-flex zaisťuje veľmi dobrú izoláciu potrubí. Výrobok chráni pred nadmerným ochladzovaním vody, čo umožňuje väčšiu úsporu pri ohreve vody. Ak hľadáte iné veľkosti lagovín, pozrite si ponuku Castorama.
- Estetika
- Jednoduchá inštalácia
- Úspora energie
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Izolácia potrubia |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Dĺžka jedného kusu | 2000 mm |
| Hrúbka produktu | 9 mm |
| Priemer kompatibilných rúrok | 18 mm |
| Trieda požiarnej odolnosti Euroclass | E |
| označenie CE | označenie CE |
| séria | K-FLEX |
| U-hodnota (tepelná izolácia) | 0,04 W/m²K |
| Materiál | Penový polyetylén (PE) |
| Kód produktu | 8027049904979 |

1850 + recenzí








