DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Spotrebný a montážny materiál
- Izoláce
- Laming K-flex 28 x 9 mm 2 m sivá
Laming K-flex 28 x 9 mm 2 m sivá
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Laming K-flex 28 x 9 mm 2 m sivá3-7 dní4,02 €3,27 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Šedé zateplenie K-flex znižuje tepelné straty v potrubiach. Vďaka tomu sa k vám voda dostane v správnej teplote. Inštalácia tejto izolácie je veľmi dobrou investíciou, pretože zníži náklady na ohrev vody. Navyše je výrobok vyrobený z polyetylénovej peny, ktorá dostatočne chráni inštaláciu pred mechanickým poškodením.
Vlastnosti a výhody
K-flex 28 x 9 mm 2 m sivá izolácia je vynikajúcou voľbou pre ľudí, ktorí chcú rýchlo a lacno ochrániť svoju vodovodnú inštaláciu. Produkt veľmi dobre izoluje potrubia, vďaka čomu voda nestráca svoju teplotu. To pomáha znižovať náklady na vykurovanie. Navyše je vyrobený z penového polyetylénu, ktorý sa vyznačuje vysokou odolnosťou. Vďaka tomu inštaláciu nielen zaizolujete, ale aj ochránite pred mechanickým poškodením. Sivá izolácia K-flex sa veľmi jednoducho inštaluje. Na jeho inštaláciu vám postačí lepidlo, ktoré sa nanesie na jeho konce. Zvládnete to, aj keď nemáte s týmto typom práce žiadne skúsenosti. V ďalších ponukách Castorama nájdete iné veľkosti trubíc série K-flex.
- Estetika
- Jednoduchá inštalácia
- Úspora energie
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Izolácia potrubia |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Dĺžka jedného kusu | 2000 mm |
| Hrúbka produktu | 9 mm |
| Priemer kompatibilných rúrok | 28 mm |
| Trieda požiarnej odolnosti Euroclass | E |
| označenie CE | označenie CE |
| séria | K-FLEX |
| U-hodnota (tepelná izolácia) | 0,04 W/m²K |
| Materiál | Penový polyetylén (PE) |
| Kód produktu | 8027049905013 |

1850 + recenzí








