DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Spotrebný a montážny materiál
- Izoláce
- Laming K-flex 35 x 9 mm 2 m sivá
Laming K-flex 35 x 9 mm 2 m sivá
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Laming K-flex 35 x 9 mm 2 m sivá3-7 dní4,88 €3,97 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Šedá izolácia K-flex bude fungovať veľmi dobre, ak chcete chrániť vašu vodovodnú inštaláciu. Výrobok je vyrobený z penového polyetylénu, ktorý zaisťuje vysokú odolnosť. Chráni tak potrubia pred mechanickým poškodením. Okrem toho veľmi dobre izoluje inštaláciu, čím zabraňuje veľkým poklesom teploty vody.
Vlastnosti a výhody
Ak staviate vodovodnú inštaláciu, budete potrebovať izolačnú vrstvu K-flex 35 x 9 mm 2 m sivá. Jedná sa o vysoko kvalitný výrobok, ktorý dokonale izoluje potrubie. Vďaka tomu nedochádza k výrazným poklesom teploty vody, a preto nemusíte míňať ďalšie peniaze na jej ohrev. Je vyrobený z penového polyetylénu, ktorého výhodou je vysoká odolnosť. Vďaka tomu veľmi dobre chráni celú inštaláciu pred mechanickým poškodením. Sivá izolácia K-flex sa veľmi jednoducho inštaluje. Všetko, čo musíte urobiť, je naniesť lepidlo na jeho konce a namontovať ho na potrubie. Zvládnete to, aj keď tento typ práce nerobíte každý deň. V ponuke Castorama sú aj ďalšie produkty, ktoré vám umožnia vybudovať efektívnu vodovodnú inštaláciu.
- Estetika
- Jednoduchá inštalácia
- Úspora energie
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Izolácia potrubia |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Dĺžka jedného kusu | 2000 mm |
| Hrúbka produktu | 9 mm |
| Priemer kompatibilných rúrok | 35 mm |
| Trieda požiarnej odolnosti Euroclass | E |
| označenie CE | označenie CE |
| séria | K-FLEX |
| U-hodnota (tepelná izolácia) | 0,04 W/m²K |
| Materiál | Penový polyetylén (PE) |
| Kód produktu | 8027049905020 |

1850 + recenzí








