DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Krby
- Krbové vložky a kachle
- Liatinové kachle Kawmet P9 8 kW Eco
Liatinové kachle Kawmet P9 8 kW Eco
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Liatinové kachle Kawmet P9 8 kW Eco3-7 dní488 €396,75 € bez DPH
Pri kúpe produktu je potrebné zvoliť a uhradiť paletovú prepravu.
Detaily produktu
Informácie o produkte
Liatinové kachle Kawmet P9 Eko sú dobrým riešením pre rodinné domy a letné domy. Tepelná účinnosť zariadenia je sedemdesiatosem percent. Má dvojitý systém spaľovania a funkciu samočistenia skla. Má pevnú konštrukciu a ľahko sa používa. Pozrite si aj ďalšie kachle Kawmet a inštalačné príslušenstvo.
Vlastnosti a výhody
Liatinové kachle Kawmet P9 8 kW Eko postačia do miestností s celkovou plochou osemdesiat metrov štvorcových. Bude dobre fungovať v malých letných domoch, dielňach alebo obytných budovách. Tepelná účinnosť zariadenia je sedemdesiatosem percent. Tento model spĺňa požiadavky na ekodizajn a palivom je drevo. Kachle spália dva až tri kilogramy dreva za hodinu. Liatinové kachle Kawmet P9 Eko sa vyznačujú nízkymi emisiami výfukových plynov. Ľahko sa montuje a prepracúva do najmenších detailov. Telo je vyrobené z liatiny a sklo je sklokeramické. Nakladacia plocha je v prednej časti sporáka. Okrem toho, že kachle sú pevné a vykúria interiér, majú aj štýlový dizajn a obohacujú výzdobu miestnosti.
- Súčasťou nie je odvzdušňovací ventil
- Ekologické
- Vysoká účinnosť
- Liatinové telo
- Spĺňa požiadavky na ekodizajn
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka (cm) | 38,4 cm |
| Maximálna dĺžka polena | 200 mm |
| Vykurovacia plocha | 80 m² |
| Veľkosť vyústenia dymovodu | 120 mm |
| šírka (cm) | 47,5 cm |
| výška (cm) | 83,4 cm |
| Hmotnosť (kg) | 67 kg |
| Štandardné | Spĺňa požiadavky na ekodizajn |
| séria | Kawmet |
| Druh paliva | Drevo |
| Emisie prachu | 41,2 mg/m3 |
| emisie CO | 0,0014 |
| Energetická trieda | A |
| Kód produktu | 5907694953184 |

1850 + recenzí









