DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Sklad a garáž
- Regály
- Kovové regály
- Metalkas kovová polica 150 x 70 x 30 cm 4 police 70 kg biela
Metalkas kovová polica 150 x 70 x 30 cm 4 police 70 kg biela
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Metalkas kovová polica 150 x 70 x 30 cm 4 police 70 kg biela3-7 dní37,31 €30,34 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Kovová polica Metalkas biela je produkt, ktorý je možné použiť v interiéri. Je vyrobený z HDF nábytkovej dosky, čo umožňuje jeho využitie v mnohých aranžmánoch. Regál má štyri vysoké police. Je vyrobený z odolného materiálu. Jeho montáž je veľmi jednoduchá. Určite to zvládnete aj sami. Regal poskytne viac úložného priestoru.
Vlastnosti a výhody
Metalkas kovová polica 150 x 70 x 30 cm, 4 police, 70 kg, biela, možnosť použitia v interiéri. Bude dobre fungovať v technickej miestnosti, dielni, garáži a na mnohých ďalších miestach. Vďaka tomuto produktu si vytvoríte viac úložného priestoru. Biela kovová polica Metalkas je vyrobená z HDF nábytkovej dosky a lakovanej ocele. Tento materiál mu dodáva veľkú pevnosť a odolnosť. Okrem toho použitie bielej dosky umožňuje umiestniť policu v mnohých usporiadaniach. Tento produkt má štyri police, do ktorých sa zmestí veľa predmetov. Maximálne zaťaženie police je 280 kg. Zloženie vám nezaberie veľa času. Zo sortimentu predajne Castorama si môžete vybrať aj iné rozmery políc.
- Nábytková doska HDF umožňuje mnoho usporiadaní
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Rack |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Metalkas |
| Hĺbka (cm) | 30 cm |
| šírka (cm) | 70 cm |
| výška (cm) | 150 cm |
| Počet políc | 4 |
| Maximálne zaťaženie na jednej polici | 70 kg |
| Hmotnosť (kg) | 6,22 kg |
| Farba | biely |
| Materiál | Oceľ a HDF doska |
| Kód produktu | 5907666215814 |

1850 + recenzí










