DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Sklad a garáž
- Regály
- Kovové regály
- Metalkas kovový regál 180 x 90 x 40 cm 5 políc 175 kg
Metalkas kovový regál 180 x 90 x 40 cm 5 políc 175 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Metalkas kovový regál 180 x 90 x 40 cm 5 políc 175 kg3-7 dní42,84 €34,83 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Kovový 5-policový regál Metalkas je možné použiť v interiéri. Ide o praktickú policu, ktorá dobre poslúži v dielni, garáži aj technickej miestnosti. Výrobok je vyrobený z odolného materiálu. Spôsob montáže zaisťuje stabilitu tohto produktu. Jeho inštalácia nie je náročná a nezaberie veľa času.
Vlastnosti a výhody
Kovový regál Metalkas 180 x 90 x 40 cm s 5 policami je určený do interiéru. Jedná sa o praktický model, ktorý vám umožní pohodlne uložiť veci v dielni, garáži a technickej miestnosti. Tento výrobok je vyrobený z pozinkovanej ocele. Zabezpečuje veľkú vytrvalosť a vytrvalosť. Kovový regál Metalkas je stabilný. Jeho inštalácia navyše nie je náročná a nezaberie veľa času. Súčasťou regálu je päť políc, čo zväčšuje úložný priestor. Polica je povrchovo upravená v pozinkovanej farbe. Hľadáte ďalšie produkty, ktoré vám poskytnú pohodlné skladovanie vo vašej domácnosti? Pozrite si aj ďalšie praktické regály dostupné v predajniach Castorama. Určite nájdete niečo pre seba.
- Jednoduchá montáž
- Odolný
- Stabilný
- Nitované
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Rack |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| záruka výrobcu | 3 roky |
| Marka | Metalkas |
| Hĺbka (cm) | 6 cm |
| šírka (cm) | 40 cm |
| výška (cm) | 93 cm |
| Počet políc | 5 |
| Maximálne zaťaženie na jednej polici | 175 kg |
| Hmotnosť (kg) | 14 kg |
| Farba | Pozinkované |
| Tvar produktu | Obdĺžnikový |
| Materiál | galvanizovaná oceľ |
| Kód produktu | 5907666217801 |

1850 + recenzí









