DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Ústredné kúrenie
- Kapacitné ohrievače vody
- Najlepší naddrezový elektrický ohrievač vody, 5 l
Najlepší naddrezový elektrický ohrievač vody, 5 l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Najlepší naddrezový elektrický ohrievač vody, 5 l3-7 dní122 €99,19 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Naddrezový elektrický ohrievač vody Best nájde využitie v domácnosti. Možno ho použiť vedľa umývadla na ohrev úžitkovej vody. Toto zariadenie má malú veľkosť. Zabezpečuje rýchly ohrev vody v širokom rozsahu teplôt. Ohrievač je vybavený aj poistným ventilom. Jeho použitie je veľmi jednoduché.
Vlastnosti a výhody
Elektrický ohrievač vody nad drez Best, 5 l, vám zabezpečí teplú vodu vo vašej domácnosti. Môžete ho namontovať nad umývadlo na stenu. Zariadenie je malých rozmerov. Napriek tomu zaisťuje rýchly ohrev vody. Navyše vám umožňuje ohriať ho na zvolenú teplotu od tridsať do šesťdesiat stupňov Celzia. Elektrický ohrievač vody nad drez Best je vyrobený z horčíkovej anódy. Izolácia je vyrobená z polyuretánovej peny. Používanie tohto produktu je veľmi jednoduché. Ide o praktický doplnok k vodovodnej sieti v súkromnom objekte. Vďaka poistnému ventilu pri používaní neohrozuje. Ohrievač je dostupný aj v mnohých ďalších kapacitných variantoch. Nájdete ich v predajniach Castorama, rovnako ako iné zariadenia na ohrev vody.
- Ohrievač je vybavený poistným ventilom
- Malé rozmery
- Rýchla doba ohrevu
- Izolácia z polyuretánovej peny
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Kapacitný ohrievač vody |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Najlepšie |
| Hĺbka (cm) | 21 cm |
| šírka (cm) | 25 cm |
| výška (cm) | 38,5 cm |
| Hmotnosť (kg) | 4,5 kg |
| Typ anódy | magnézium |
| Typ ohrievača vody | Elektrické ohrievače vody |
| Maximálny vykurovací výkon | 1,5 kW |
| Maximálna teplota vody | 65 °C |
| Minimálna teplota vody | 30 °C |
| Výkon vo wattoch | 1500W |
| Kód produktu | 5903887100885 |

1850 + recenzí








