DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Krby
- Krbové vložky a kachle
- Oceľová pec Panadero Onix 7,1 kW 810 x 563 x 396 mm
Oceľová pec Panadero Onix 7,1 kW 810 x 563 x 396 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľová pec Panadero Onix 7,1 kW 810 x 563 x 396 mm3-7 dní1 102 €895,93 € bez DPH
Pri kúpe produktu je potrebné zvoliť a uhradiť paletovú prepravu.
Detaily produktu
Informácie o produkte
Hľadáte spôsob, ako vykúriť byt v zime alebo v chladných dňoch? Nezabudnite do nej nainštalovať prezentovanú pec, ktorá vám umožní zahriať interiér. S jeho odolnosťou budete spokojní, pretože je vyrobený z oceľového plechu a sklokeramického skla a je odolný voči mechanickému poškodeniu. Ako palivo môžete použiť drevo aj drevené brikety.
Vlastnosti a výhody
Je vo vašom byte v chladných dňoch príliš chladno na to, aby ste mohli slobodne vykonávať svoje každodenné povinnosti? Máte dojem, že vaša stará pec nie je dostatočne efektívna na správne vykúrenie interiéru? Vymeňte ho za prezentovaný model, ktorý je vyrobený z oceľového plechu a sklokeramického skla - výrobok zostane dlhodobo odolný voči mechanickému poškodeniu. Cez presklené dvierka budú viditeľné iskrivé plamene, ktorých žiara prehreje usporiadanie miestnosti. Model si ľahko prispôsobíte svojim potrebám, pretože ako palivo môžete použiť drevo aj drevené brikety. Pýtate sa, ako vykurovať byt v zime? Určite si do nej nainštalujte ponúkaný sporák!
- Uhlopriečka skla 600 mm
- Funkcia Clean Plus
- Sklokeramické sklo, dvojité telo z ocele 4 a 3 mm
- Emisie prachu: 37 mg/Nm3
- Predné nakladanie
- Vnútorný prívod vzduchu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Päť |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Marka | Panadera |
| Hĺbka (cm) | 39,6 cm |
| Maximálna dĺžka polena | 500 mm |
| Vykurovacia plocha | 104 m² |
| Veľkosť vyústenia dymovodu | 153 mm |
| Priemer dýzy | 150 mm |
| šírka (cm) | 56,3 cm |
| výška (cm) | 81 cm |
| Štandardné | Spĺňa požiadavky Ekodizajnu 2022 |
| Druh paliva | Drevo |
| emisie CO | 0,10 % |
| Energetická trieda | A |
| Farebná skupina | čierna |
| Kód produktu | 8426964186956 |

1850 + recenzí










