DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Bojlery a ohrievače vody
- Prietokové ohrievače
- Ohrievač Kospel PPE2 18/21/24 kW
Ohrievač Kospel PPE2 18/21/24 kW
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Ohrievač Kospel PPE2 18/21/24 kW3-7 dní402,96 €327,61 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Prietokový ohrievač je moderné zariadenie, ktoré možno použiť vo väčšine domácností a komerčných priestorov. Výrobok je vybavený LED displejom, takže môžete kedykoľvek skontrolovať naprogramovanú teplotu, prietok vody a výkon zariadenia. Ohrievač pôsobí veľmi elegantne, preto sa bude hodiť do moderne zariadenej kuchyne či kúpeľne.
Vlastnosti a výhody
Prietokový ohrievač nájde uplatnenie ako vo Vašom dome, byte, tak aj v komerčných priestoroch. Produkt sa vyznačuje modernou konečnou líniou, ktorá zodpovedá minimalistickým a funkčným aranžmánom. Prístroj je vybavený nielen reguláciou teploty, ale aj výkonom, s ktorým pracuje – vďaka čomu bude možné väčšinu parametrov nastaviť sami. Ohrievač má prehľadný LED displej, takže si môžete kedykoľvek skontrolovať, či je voda v zásobníku teplá alebo horúca. Navyše si môžete uložiť najvyššiu teplotu v prístroji, čo vám pomôže vyhnúť sa obareniu horúcou vodou. Vďaka funkcii zapamätania 3 najčastejšie volených parametrov bude nastavenie vhodnej teploty jednoduchšie ako doteraz.
- displej LCD
- Elektronické ovládanie
- 3 výkony v jednom ohrievači
- Pamäť 3 najčastejšie používaných teplôt
- Možnosť dohrevu predhriatej vody
- Energetická trieda A
- Účinnosť: 8,7 / 10,1 / 11,6 l/min
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Prietokový ohrievač vody |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Kospel |
| Úroveň ochrany | IP25 |
| Typ ohrievača vody | Elektrické ohrievače vody |
| Typ regulátora teploty | Termostatický |
| Maximálny pracovný tlak | 6 bar |
| Minimálny pracovný tlak | 1 bar |
| Napájacie napätie | 400 V |
| Kód produktu | 5906564110788 |

1850 + recenzí









