DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Sklad a garáž
- Vozíky a prepravné plošiny
- Paletový vozík Jumbo Jack 2,5 T - RHP 25
Paletový vozík Jumbo Jack 2,5 T - RHP 25
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Paletový vozík Jumbo Jack 2,5 T - RHP 253-7 dní500,61 €407 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ručný paletový zdvihák je nástroj používaný na zdvíhanie a presúvanie paliet. Ručné paletové vozíky sú najzákladnejšou formou vysokozdvižného vozíka a sú určené na presun paliet po sklade. Maximálna nosnosť vozíka Airpress je 2 500 kg. Paletový vozík sa ľahko používa a nevyžaduje žiadnu odbornú kvalifikáciu. Vyznačuje sa ľahkosťou manévrovania a vysokou manévrovateľnosťou.
Vlastnosti a výhody
Ručný paletový vozík s hydraulickým čerpadlom, ideálny na skladovanie, prepravu a nakladanie tovaru. Maximálna nosnosť 2,5 tony robí zariadenie veľmi univerzálnym a všestranným. Veľkosť vidlíc je prispôsobená veľkosti europalety. Zadné otočné kolesá s priemerom 180 mm sú potiahnuté gumou, aby kočík fungoval ticho a ľahko sa s ním manévrovalo. Dvojité nylonové valčeky na vidliciach uľahčujú prekonávanie ramp. Vysoko kvalitné hydraulické čerpadlo zaručuje dlhú životnosť vozíka a jeho spoľahlivú prevádzku. Vybavený prepadovým ventilom, ktorý chráni vozík pred preťažením. Vďaka pevnej oceľovej konštrukcii je vozík odolný a ergonomická oja uľahčuje prácu operátorovi.
- Veľká zdvíhacia kapacita
- Dvojité valčeky vpredu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Paletový vozík |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Marka | Jumbo Jack |
| Dĺžka vidlice | 1150 mm |
| Maximálna výška zdvihu | 115 mm |
| Maximálne zaťaženie | 2500 kg |
| Hmotnosť produktu | 70 kg |
| Materiál | Hliník, polyuretán (PU) a oceľ |
| Kód produktu | 8712418300536 |

1850 + recenzí









