DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Krby
- Krbové vložky a kachle
- Parkanex jednoduchý, tmavý prútený kôš na drevo s vložkami
Parkanex jednoduchý, tmavý prútený kôš na drevo s vložkami
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Parkanex jednoduchý, tmavý prútený kôš na drevo s vložkami3-7 dní49,94 €40,60 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Prútený kôš je potrebný v každom dome vybavenom krbom. To je miesto, kde môže drevo voľne odpočívať, bez toho, aby bolo vlhké alebo plesnivé. Prírodné prútie osloví najmä majiteľov interiérov v eko a retro štýle, starých domov a všetkých, ktorí chcú predstaviť originálne dekorácie pripomínajúce minulosť.
Vlastnosti a výhody
Prútený kôš, podobný tým, v ktorých uchovávali drevo naše staré mamy, osloví každého, kto sníva o návrate k tradičným osvedčeným riešeniam v interiérovom dizajne. V súčasnosti si čoraz viac ľudí vyberá takéto ekologické dekorácie, ktoré sú v Poľsku známe už roky. Prútie si zaslúži pozornosť, pretože ide o trvácny, odolný materiál, ktorý je u nás prítomný už stáročia a pri skladovaní dreva stále nemá konkurenciu. Polená v ňom neplesnivejú a nedeformujú sa, rovnomerne schnú a vhodne sa pripravia na použitie v krbe. Tento kôš je zdobený vzorom, ktorý ešte viac pripomína idylickú atmosféru starého domu. Preto je to perfektný darček do nového domova pre niekoho, kto ocení originálne darčeky s charakterom.
- Vyrobené z prírodného prútia
- Chráni uskladnené drevo pred plesňou a vlhkosťou
- Košík má veľmi ľahkú a zároveň odolnú konštrukciu
- Môže byť nielen funkčný, ale aj dekoratívny
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Dĺžka produktu | 620 mm |
| Šírka produktu | 460 mm |
| Výška produktu | 420 mm |
| Zahrnuté | krbový kôš |
| Farba | Tmavo hnedá s prepletom |
| Materiál | Prútený |
| Kód produktu | 9005249035296 |

1850 + recenzí









