DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Krby
- Krbové vložky a kachle
- Parkanex oválny tmavý prútený kôš na drevo s jutou
Parkanex oválny tmavý prútený kôš na drevo s jutou
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Parkanex oválny tmavý prútený kôš na drevo s jutou3-7 dní46,64 €37,92 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Prútený kôš na drevo je klasika, ktorá nikdy nevyjde z módy. Prútie je odolný materiál, ktorý sa dá používať dlhé roky. Je tiež šetrný k životnému prostrediu a zapadá do aktuálne obľúbeného trendu, v ktorom sú módne ručné práce a veci vyrobené lokálne a z tradičných materiálov. Kôš Parkanex spĺňa všetky vyššie uvedené podmienky.
Vlastnosti a výhody
Prútený kôš je prvkom vybavenia, ktorý je prítomný v poľských domácnostiach už po stáročia a stále nevychádza z módy pre svoje vysoké praktické hodnoty. Je odolný a môže sa používať mnoho rokov. Navyše, keď je mokrý, sám schne a nepoškodí ho slnko, teplo ani negatívne teploty. Ide o materiál šetrný k drevu, ktorý sa v prútenom košíku nedeformuje a neplesnivie. Materiál je úplne ekologický a prírodný, šetrný k životnému prostrediu, preto môže byť zaujímavým darčekom pre niekoho, kto dbá na vyššie uvedené vlastnosti. Takýmto prvkom je nielen miesto na uchytenie dreva, ale aj dekorácia v tradičnom štýle, ktorá dokáže navodiť atmosféru starého vidieckeho domu. Do každého bytu prinesie krásnu, prírodnú vôňu prútia a tým - idylické spomienky.
- Vyrobené z prírodného prútia
- Chráni uskladnené drevo pred plesňou a vlhkosťou
- Košík má veľmi ľahkú a zároveň odolnú konštrukciu
- Môže byť nielen funkčný, ale aj dekoratívny
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Dĺžka produktu | 640 mm |
| Šírka produktu | 440 mm |
| Výška produktu | 400 mm |
| Zahrnuté | krbový kôš |
| Farba | Tmavo hnedá |
| Materiál | Prútený |
| Kód produktu | 9005249009167 |

1850 + recenzí








