DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Sklad a garáž
- Regály
- Kovové regály
- Pozinkovaný kovový regál, 5 políc, 179 x 80 x 40 cm
Pozinkovaný kovový regál, 5 políc, 179 x 80 x 40 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Pozinkovaný kovový regál, 5 políc, 179 x 80 x 40 cm3-7 dní49,91 €40,57 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Kovový regál Metalkas s 5 pozinkovanými policami vám pomôže usporiadať si priestor. Ideálne pre technické miestnosti, dielne alebo garáže. Je vyrobený z pozinkovanej ocele. Vyznačuje sa mimoriadnou odolnosťou proti korózii. Regál dobre znáša zmeny teploty, takže ho môžete použiť aj vonku.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte praktické riešenie, ktoré vám pomôže usporiadať si priestor a optimálne ho využiť? Vaša domácnosť môže mať kovový regál Metalkas 179 x 80 x 40 cm 5 pozinkovaných políc. Má zaklapávaciu montáž, ktorá je taká jednoduchá, že ju zvládnete aj sami. Je ideálny pre technické miestnosti, garáže alebo dielne. 5-policový pozinkovaný kovový regál Metalkas je vyrobený z kvalitnej pozinkovanej ocele, ktorá je mimoriadne odolná voči korózii. Nábytok môžete s úspechom používať vonku, pretože dobre znáša teplotné zmeny. Predajňa Castorama ponúka široký výber regálov, ktoré využijete podľa svojich potrieb.
- Jednoduchá montáž
- Stabilný
- Odolný
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Rack |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | ks |
| záruka výrobcu | 3 roky |
| Marka | Metalkas |
| Hĺbka (cm) | 40 cm |
| šírka (cm) | 80 cm |
| výška (cm) | 179 cm |
| Počet políc | 5 |
| Maximálne zaťaženie | 150 kg |
| Hmotnosť (kg) | 11,8 kg |
| Farba | Pozinkované |
| Materiál | galvanizovaná oceľ |
| Kód produktu | 5907666217788 |

1850 + recenzí











