DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Sklad a garáž
- Regály
- Kovové regály
- Pozinkovaný rohový regál, 5 políc, 179 x 80 x 40 cm
Pozinkovaný rohový regál, 5 políc, 179 x 80 x 40 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Pozinkovaný rohový regál, 5 políc, 179 x 80 x 40 cm3-7 dní76,32 €62,05 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Rohový regál Metalkas s 5 policami je funkčný kus nábytku, ktorý vám pomôže zorganizovať vašu špajzu a technické miestnosti. Poskytuje priestor pre potraviny a rôzne doplnky. Je vyrobený z kvalitnej pozinkovanej ocele. Vďaka tomu je odolný voči korózii. Regál vám môže slúžiť dlhé roky.
Vlastnosti a výhody
Potrebujete funkčný nábytok, ktorý poslúži ako špajza vo vašej technickej miestnosti? Ideálnym riešením bude rohový regál Metalkas 179 x 80 x 80 x 40 cm s 5 policami. Môžete ho použiť na usporiadanie potravín a doplnkov, na ktoré nemáte v kuchyni alebo garáži dostatok miesta. Jeho inštalácia nie je zložitá, takže to zvládnete aj bez pomoci špecialistu. Rohový regál Metalkas s 5 policami.Je vyrobený z kvalitnej pozinkovanej ocele, ktorá je odolná voči korózii. Vďaka svojej mimoriadnej odolnosti a pevnosti vám tento kus nábytku bude slúžiť niekoľko rokov. Prezrite si ponuku predajne Castorama, kde nájdete široký výber rohových políc do vašej domácnosti.
- Optimálne využitie úložného priestoru
- Stabilný
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Rack |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | ks |
| záruka výrobcu | 3 roky |
| Marka | Metalkas |
| Hĺbka (cm) | 40 cm |
| šírka (cm) | 80 cm |
| výška (cm) | 179 cm |
| Počet políc | 5 |
| Maximálne zaťaženie | 150 kg |
| Farba | Pozinkované |
| Materiál | galvanizovaná oceľ |
| Kód produktu | 5907666217795 |

1850 + recenzí









