DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Inštalačný materiál
- PPR materiál
- PP-R spojka Idmar, vonkajší závit 25 mm x 3/4"
PP-R spojka Idmar, vonkajší závit 25 mm x 3/4"
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
PP-R spojka Idmar, vonkajší závit 25 mm x 3/4"3-7 dní4,76 €3,87 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vonkajšie závitové kovanie Idmar PP-R sa vyznačuje vysokou teplotnou odolnosťou. Produkt nereaguje s vodou. Je odolný voči korózii. Skrutkové spojenie sa použije pri vytváraní vykurovacej inštalácie a inštalácie na prenos vody. Môžete ho použiť aj na opravu existujúceho systému. Prvok vyrobený z mosadze získal hygienický certifikát.
Vlastnosti a výhody
Vonkajšie závitové kovanie Idmar PP-R sa vyznačuje vysokou teplotnou odolnosťou. Produkt nereaguje s vodou. Je odolný voči korózii. Armatúra sa použije pri vytváraní vykurovacieho zariadenia a rozvodu vody. Môžete ho použiť aj na opravu existujúceho systému. Prvok vyrobený z mosadze získal hygienický certifikát.
- Odolnosť voči vysokej teplote a tlaku
- Veľmi dlhá životnosť inštalácie
- Žiadna reakcia s vodou
- Odolnosť proti korózii
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Vsuvka |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Idmar |
| Dĺžka produktu | 42 mm |
| Priemer produktu | 31 mm |
| Rozmer A | 25 mm |
| Dimenzia B (imperiálne jednotky) | ¾" |
| Štandardné | Vyhlásenie o úžitkových vlastnostiach, Hygienický certifikát |
| Farba | žltá |
| Kód produktu | 5907732048766 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí








