DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Krby
- Diely krbov
- Priama sacia kazeta Darco KDP mriežka K2-KZ2100
Priama sacia kazeta Darco KDP mriežka K2-KZ2100
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Priama sacia kazeta Darco KDP mriežka K2-KZ21003-7 dní9,64 €7,84 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vtoková kazeta umožňuje uchytenie pravouhlých komínových roštov na okrúhle potrubie - je to užitočné pri vytváraní tepelných konštrukcií. Má pozinkovaný povrch, ktorý poskytuje ochranu proti korózii. Je tiež nedeformovateľný, takže ho nebudete musieť často vymieňať. Ponúkame rôzne druhy tohto produktu
Vlastnosti a výhody
Vstupná kazeta umožňuje vytvorenie spojenia medzi okrúhlym potrubím a obdĺžnikovým komínovým roštom - je to užitočné pri vytváraní vykurovacích zariadení. Poskytne konštrukcii vynikajúcu stabilitu na dlhú dobu, pretože je odolná voči deformácii. Výrobok pokrytý vrstvou zinku je odolný aj proti škodlivým vplyvom vlhkosti, čo je dôležité v práčovniach, kúpeľniach a kuchyniach. Kazetu môžete nainštalovať sami alebo využiť pomoc špecialistu na inštaláciu celých ventilačných konštrukcií, ak nemáte skúsenosti s vykonávaním tohto typu úloh. Navrhovaný sortiment zahŕňa rôzne typy tohto produktu, takže si môžete úspešne vybrať model, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám
- Uľahčuje inštaláciu
- Precízne vyrobené
- Upevnenie pomocou mriežkovej kazety so špeciálnou drážkou
Technické špecifikácie
| Typ balenia | Ks. |
|---|---|
| Marka | Darco |
| Dĺžka produktu | 141 mm |
| Veľkosť pripojenia | 100 mm |
| Šírka produktu | 166 mm |
| Výška produktu | 65 mm |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Farba | Strieborná |
| Materiál | oceľ |
| Shell | Pozinkované |
| Kód produktu | 5907587904811 |

1850 + recenzí








