DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Krby
- Diely krbov
- Priama sacia kazeta Darco KDP mriežka K2-KZ2125
Priama sacia kazeta Darco KDP mriežka K2-KZ2125
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Priama sacia kazeta Darco KDP mriežka K2-KZ21253-7 dní9,64 €7,84 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vtoková kazeta slúži na napojenie pravouhlých krbových roštov s okrúhlymi žľabmi - je užitočná pri vytváraní vykurovacích zariadení. Výrobok sa vyznačuje dlhou životnosťou, pretože jeho povrch je pokrytý pozinkovanou oceľou. Navrhovaný sortiment zahŕňa rôzne doplnky používané pri montáži tepelných konštrukcií
Vlastnosti a výhody
Vtoková kazeta sa používa pri vytváraní tepelných konštrukcií, pretože umožňuje montáž pravouhlých komínových mriežok na kruhové potrubie. Výrobok je odolný voči deformácii, takže dlhodobo zaisťuje vynikajúce pracovné výsledky. Jeho povrch je pozinkovaný, takže predmet nepodlieha korózii. Kazetu si môžete nainštalovať sami alebo si najať špecialistu na inštaláciu vykurovacích zariadení - v závislosti od vašich skúseností s vykonávaním tohto typu práce. Navrhovaný sortiment zahŕňa rôzne typy tohto produktu, ako aj ďalšie príslušenstvo používané pri vytváraní vykurovacích zariadení, takže si môžete jednoducho zostaviť produkty, ktoré potrebujete.
- Uľahčuje inštaláciu
- Precízne vyrobené
- Upevnenie pomocou mriežkovej kazety so špeciálnou drážkou
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Darco |
| Dĺžka produktu | 141 mm |
| Veľkosť pripojenia | 125 mm |
| Šírka produktu | 166 mm |
| Výška produktu | 65 mm |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Farba | Strieborná |
| Materiál | oceľ |
| Shell | Pozinkované |
| Kód produktu | 5907587904828 |

1850 + recenzí








