DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Krby
- Diely krbov
- Priama sacia kazeta Darco KDP mriežka K2-KZ2150
Priama sacia kazeta Darco KDP mriežka K2-KZ2150
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Priama sacia kazeta Darco KDP mriežka K2-KZ21503-7 dní9,64 €7,84 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vtoková kazeta slúži na prepojenie pravouhlých komínových roštov s oblým prieduchom, preto je užitočná pri vytváraní tepelných konštrukcií. Vyznačuje sa dlhou životnosťou, pretože jej povrch je pokrytý vrstvou zinku. Navrhovaná ponuka zahŕňa rôzne druhy tohto produktu
Vlastnosti a výhody
Vtoková kazeta je prvok určený na pripevnenie pravouhlých komínových mriežok na kruhové potrubie - je to užitočné pri vytváraní vykurovacích zariadení. Zabezpečí, že konštrukcia bude dlhodobo v perfektnom stave, pretože je odolná voči deformácii. Jeho povrch je pokrytý vrstvou zinku, vďaka čomu má predmet dlhú životnosť. Všetko si môžete nainštalovať sami alebo využiť pomoc špecialistu, ak nemáte s týmto typom práce žiadne skúsenosti. V navrhovanom sortimente nájdete rôzne druhy tohto produktu, ale aj ďalšie prvky užitočné pri zhotovovaní vykurovacích konštrukcií, vďaka ktorým si jednoducho zostavíte príslušenstvo, ktoré vyhovuje vašim potrebám.
- Uľahčuje inštaláciu
- Precízne vyrobené
- Upevnenie pomocou mriežkovej kazety so špeciálnou drážkou
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Darco |
| Dĺžka produktu | 141 mm |
| Veľkosť pripojenia | 150 mm |
| Šírka produktu | 166 mm |
| Výška produktu | 65 mm |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Farba | Strieborná |
| Materiál | oceľ |
| Shell | Pozinkované |
| Kód produktu | 5907803622796 |

1850 + recenzí








