DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Krby
- Krbové vložky a kachle
- Rám pre vložku NORDflam Etna SL
Rám pre vložku NORDflam Etna SL
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Rám pre vložku NORDflam Etna SL3-7 dní92,88 €75,52 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Rám pre vložku NORDflam Etna SL je vyrobený z ocele. Vďaka tomu je výrobok odolný voči poškodeniu spôsobenému každodenným používaním. Povrch prvku môžete ľahko vyčistiť. Oceľový rám je skvelou alternatívou ku kamennej výzdobe. Vďaka produktu môžete svoj krb dokončiť estetickým spôsobom pri nízkych nákladoch
Vlastnosti a výhody
Rámček pre vložku NORDflam Etna SL Vám umožní lacno dokončiť priestor okolo krbovej vložky. Vďaka produktu bude konštrukcia krbu vyzerať esteticky. Model je určený pre vložku Etna. Produkt je skvelou alternatívou ku kamenným dekoráciám. Model NORDflam je vyrobený z odolnej ocele. Vďaka tomu je výrobok odolný voči poškodeniu spôsobenému každodenným používaním. Dekoračný prvok ľahko udržíte v čistote. Model určený pre rohovú krbovú vložku nebude robiť pri montáži žiadne ťažkosti. Produkt môžete pripevniť efektívne bez pomoci profesionálov. Rámček pre vložku NORDflam Etna SL je čiernej farby, takže ho ľahko napasujete do aranžmánu.
- Rýchla montáž
- Estetická úprava vložky
- Jednoduché čistenie
- Rohová komínová vložka
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | NORDflam |
| Hĺbka zodpovedajúceho krbu | 355 mm |
| Šírka zodpovedajúceho krbu | 660 mm |
| Výška zodpovedajúceho krbu | 620 mm |
| Tvar produktu | Rohový |
| Materiál | oceľ |
| Kompatibilita | Rám pre vložku Etna Lewa |
| Kód produktu | 5904341521925 |

1850 + recenzí








