DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Krby
- Krbové vložky a kachle
- Rám pre vložku NORDflam Etna SP
Rám pre vložku NORDflam Etna SP
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Rám pre vložku NORDflam Etna SP3-7 dní92,88 €75,52 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Rám pre vložku NORDflam Etna SP je vyrobený z odolnej ocele, vďaka čomu si zachová svoj pôvodný vzhľad po dlhú dobu. Čierny model vám umožní lacno dokončiť priestor okolo krbovej vložky. Montáž prvku pre vás nebude náročná a jeho povrch sa dá ľahko čistiť. Čierny rám bude dobre fungovať v miestnosti zariadenej v akomkoľvek štýle
Vlastnosti a výhody
Rámček pre vložku NORDflam Etna SP Vám umožní dokončiť priestor okolo krbovej vložky. Vďaka prípravku to zvládnete s nízkymi nákladmi a efekt bude estetický. Model NORDflam je určený pre rohovú vložku Etna. Produkt bude perfektný, ak hľadáte lacnejšiu alternatívu kamienkových dekorácií. Model je vyrobený z odolnej ocele. Vďaka tomu je rám pre vložku NORDflam Etna SP necitlivý na poškodenie spôsobené častým používaním. Nečistoty z povrchu dekoračného prvku ľahko odstránite. Model nebude predstavovať žiadne ťažkosti pri montáži, ktorú môžete urobiť sami. Čierny výrobok sa ľahko zmestí do dekorácie miestnosti
- Rýchla montáž
- Estetická úprava vložky
- Jednoduché čistenie
- Rohová komínová vložka
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | NORDflam |
| Hĺbka zodpovedajúceho krbu | 355 mm |
| Šírka zodpovedajúceho krbu | 660 mm |
| Výška zodpovedajúceho krbu | 620 mm |
| Tvar produktu | Rohový |
| Materiál | oceľ |
| Kompatibilita | Rám pre vložku Etna Law |
| Kód produktu | 5904341521932 |

1850 + recenzí









