DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Ústredné kúrenie
- Kapacitné ohrievače vody
- Regent horizontálny elektrický ohrievač 80 l
Regent horizontálny elektrický ohrievač 80 l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Regent horizontálny elektrický ohrievač 80 l3-7 dní272 €221,14 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Inštaláciou prezentovaného ohrievača vo vašej domácnosti budete môcť využívať teplú vodu kedykoľvek počas dňa alebo noci. Produkt má nádrž na kvapalinu, ktorú zbiera a udržiava pri konštantnej teplote, ktorú si nastavíte. Je smaltovaný, čo zvyšuje jeho odolnosť proti mechanickému poškodeniu a tesnosť.
Vlastnosti a výhody
V mnohých domácnostiach, ktoré nemajú ústredné kúrenie, je problém s dodávkou teplej vody. Ak si chcete dať horúci kúpeľ kedykoľvek počas dňa alebo v noci, nainštalujte prezentovaný elektrický ohrievač. Toto zariadenie zbiera vodu a udržiava ju na požadovanej teplote. Pri použití sa nádoba sama naplní. Vďaka tomu môžete vždy použiť teplú tekutinu - či už na sprchovanie alebo umývanie riadu. Výrobok je smaltovaný a namontovaný vo vodorovnej polohe, čo šetrí miesto vo vykurovacej miestnosti. Pozrite si aj ďalšie modely ohrevu vody dostupné v širokej škále predajní Castorama.
- Regulácia teploty
- Horčíková anóda
- Smaltovaná nádrž
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka (cm) | 47 cm |
| šírka (cm) | 78,5 cm |
| výška (cm) | 50 cm |
| Úroveň ochrany | IPX1 |
| Hmotnosť (kg) | 22,5 kg |
| Trieda energetickej účinnosti | C |
| Maximálna teplota vody | 75 °C |
| Výkon vo wattoch | 1200 W |
| Kód produktu | 5414849692848 |

1850 + recenzí










