DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Sklad a garáž
- Krabice, koše a kartóny
- Kufre a organizéry na náradie
- Sada 3 zásuviek Keeper A5, farebné
Sada 3 zásuviek Keeper A5, farebné
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Sada 3 zásuviek Keeper A5, farebné3-7 dní24 €19,51 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Súprava zásuviek A5 Keeper je organizér, vďaka ktorému si vaše drobnosti nájdu svoje miesto. Estetický a praktický kontajner dobre poslúži v kancelárskych priestoroch. Bude tiež cenným doplnkom do detskej izby. Súpravu skladajúcu sa z troch zásuviek je možné využiť napríklad na uloženie kancelárskych doplnkov alebo hračiek.
Vlastnosti a výhody
Sada 3 farebných zásuviek A5 Keeper je praktická nádoba, ktorá sa vám bude hodiť na ukladanie rôznych predmetov. Organizér umiestnený na stole vám pomôže usporiadať fixky, perá a písacie potreby. V detskej izbe sa môže stať domovom pre Lego kocky alebo doplnky pre bábiky. Vďaka trom zásuvkám sa do nej zmestí množstvo drobností. Jednoduchšie bude aj ich triedenie. Sada zásuviek je funkčným a veľmi pohodlným riešením. Nádobu môžete jednoducho premiestniť z jedného miesta na druhé. Zásuvky majú úchytky, ktoré uľahčujú ich vyťahovanie. Farebná nádoba je estetická. Skvele poslúži ako v kancelárii, tak aj v detskej izbe. Súprava zásuviek A5 Keeper je jednoduchý spôsob, ako udržať poriadok vo svojom priestore!
- Kompaktná veľkosť, skrinka sa zmestí na malý stôl
- Na triedenie rozhádzaných vecí zo stola
- Štýl a farby sa hodia do každého interiéru
- Jednoduché použitie
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Viaczásuvková skriňa |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Strážca |
| Hĺbka produktu | 90 mm |
| Hĺbka zásuvky | 65 mm |
| Šírka produktu | 180 mm |
| Šírka zásuvky | 175 mm |
| Výška produktu | 250 mm |
| Výška zásuvky | 245 mm |
| Typ vedenia zásuvky | Samozatváracie |
| Počet zásuviek | 3 |
| Počet rukovätí | 3 |
| Zahrnuté | 3 x korpus zásuvky, 1 x kryt zásuvky, 3 x vložka zásuvky |
| Hmotnosť (kg) | 0,8 kg |
| Vložka do zásuvky v cene | Vložka do zásuvky v cene |
| Farebná skupina | Viacfarebné |
| Farba | Krémová, béžová, zelená |
| Kód produktu | 4052396052954 |

1850 + recenzí








