DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Sklad a garáž
- Regály
- Drevené regály
- Skriňa Form Zodiak 200 x 181 x 45 cm biela
Skriňa Form Zodiak 200 x 181 x 45 cm biela
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Skriňa Form Zodiak 200 x 181 x 45 cm biela3-7 dní185 €150,41 € bez DPH
Pri kúpe produktu je potrebné zvoliť a uhradiť paletovú prepravu.
Detaily produktu
Informácie o produkte
Biela šatníková skriňa Form Zodiak je produkt určený na uloženie oblečenia. Tento kus nábytku bude univerzálnym riešením v každej domácnosti. Doska je odolná voči poškriabaniu. Obojstranná montáž uľahčí osadenie skrine do každej miestnosti. Skriňa sa skladá zo skriniek a zásuviek, ktoré vám uľahčia udržiavanie poriadku v oblečení
Vlastnosti a výhody
Skriňa Form Zodiak 200 x 181 x 45 cm biela je veľmi praktický kus nábytku, ktorý nájde využitie v každej domácnosti. V prvom rade si ho jednoducho prispôsobíte dispozícií miestnosti. To vám umožní nainštalovať ho na obe strany. Produkt série Zodiak je vyrobený z dosky potiahnutej melamínom a kovu. Materiály sú odolné voči poškriabaniu a veľmi odolné. Vďaka tomu police vydržia zaťaženie až dvadsať a tridsať kilogramov. Do zásuvky môžete vložiť oblečenie s hmotnosťou až šesť kilogramov. Biela šatníková skriňa Form Zodiak je univerzálnym riešením na uloženie oblečenia. Vďaka bielemu prevedeniu sa hodí ku každému interiéru. Z ponuky predajne Castorama si môžete vybrať aj mnoho ďalších kusov nábytku vrátane modulárneho nábytku do kuchyne, spálne a obývačky
- Univerzálne riešenie na uloženie oblečenia
- Odolnosť proti poškriabaniu
- Obojstranná montáž
- Nosnosť: polica: 20 kg, horná polica: 30 kg, zásuvka: 6 kg
Technické špecifikácie
| Typ balenia | balenie |
|---|---|
| Marka | Formulár |
| Hĺbka produktu | 452 mm |
| Šírka produktu | 1815 mm |
| Výška produktu | 2004 mm |
| séria | Zodiac |
| Počet políc | 4 |
| Maximálne zaťaženie spodnej police | 20 kg |
| Maximálne zaťaženie hornej police | 30 kg |
| Maximálne zaťaženie jednej zásuvky | 6 kg |
| Zahrnuté | 3x bočnice, 5x police v stĺpiku, 1x stredná polica, 1x výstužná tyč pod strednú policu, 2x zásuvka s kovovými vodidlami, 2x tyč na zavesenie oblečenia, 1x zadný panel, 1x taška s montážnym príslušenstvom, 1x návod na použitie |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 3663602319412 |

1850 + recenzí










