DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Inštalačný materiál
- PPR materiál
- Spojka PP-R Idmar Group, vonkajší závit 20 mm x 1/2"
Spojka PP-R Idmar Group, vonkajší závit 20 mm x 1/2"
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Spojka PP-R Idmar Group, vonkajší závit 20 mm x 1/2"3-7 dní4,14 €3,37 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Armatúra PP-R s vonkajším závitom je prvkom systému, vďaka ktorému môžete postaviť pevnú vodovodnú alebo vykurovaciu inštaláciu. Výrobok vyrobený z mosadze je odolný voči vysokej teplote a vode. Vyznačuje sa vysokou odolnosťou voči vysokej teplote a vysokému tlaku. Preto bude perfektne fungovať vo všetkých rozvodoch vody a vykurovacích zariadeniach. Dá sa použiť na stavbu a úpravu inštalácií.
Vlastnosti a výhody
Armatúra PP-R s vonkajším závitom je prvkom systému, vďaka ktorému môžete postaviť pevnú vodovodnú alebo vykurovaciu inštaláciu. Výrobok vyrobený z mosadze je odolný voči vysokej teplote a vysokému tlaku. Preto bude perfektne fungovať vo všetkých rozvodoch vody a vykurovacích zariadeniach. Môže sa použiť na vytváranie a úpravu inštalácií. Je odolný voči korózii.
- Odolnosť voči vysokej teplote a tlaku
- Veľmi dlhá životnosť inštalácie
- Žiadna reakcia s vodou
- Odolnosť proti korózii
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Vsuvka |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Idmar |
| Dĺžka produktu | 39 mm |
| Priemer produktu | 31 mm |
| Rozmer A | 20 mm |
| Dimenzia B (imperiálne jednotky) | ½" |
| Štandardné | Vyhlásenie o úžitkových vlastnostiach, Hygienický certifikát |
| Farba | žltá |
| Kód produktu | 5907732048759 |

1850 + recenzí








