DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Sklad a garáž
- Krabice a boxy na náradie
- Súprava skrinky na náradie Magnusson
Súprava skrinky na náradie Magnusson
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Súprava skrinky na náradie Magnusson3-7 dní147,71 €120,09 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlastnosti a výhody
- Vozík: Ideálny pre väčšie nástroje, vozík je vybavený teleskopickou rukoväťou s 17,8 cm gumovými kolesami pre jednoduchú prepravu
- Skrinka na náradie: Extra široký kufrík na elektrické náradie s odnímateľným zásobníkom
- Organizér: Kompaktný a pohodlný, s 10 odnímateľnými a stohovateľnými nádobami rôznych veľkostí. Priehľadný polykarbonátový kryt umožňuje ľahkú viditeľnosť malých dielov a príslušenstva
- Kompatibilné s ostatnými výrobkami patriacimi do systému magnusson stakkur
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Súprava na uloženie náradia |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Marka | Magnusson |
| Dĺžka produktu | 565 mm |
| Šírka produktu | 373 mm |
| Výška produktu | 700 mm |
| Podrobnosti o záruke | 5 rokov |
| séria | Stakkur |
| Typ produktu, ktorý sa má skladovať | Skrinky na náradie |
| Typ rukoväte | Teleskopický |
| Počet priehradiek | 10 |
| Maximálne zaťaženie | 55 kg |
| Blokovací mechanizmus | Kovové patentky |
| Možnosť blokovania | So zámkom |
| Odolnosť voči poveternostným vplyvom | Žiadna odolnosť voči poveternostným vplyvom |
| Odolnosť voči vode | Žiadna vodeodolnosť |
| Hmotnosť produktu | 9,15 kg |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Materiál rukoväte | Kovové |
| Kód produktu | 5059340717760 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí











