DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Krby
- Diely krbov
- Tesniaci prostriedok do rúry Soudal 1500°C 280 ml
Tesniaci prostriedok do rúry Soudal 1500°C 280 ml
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Tesniaci prostriedok do rúry Soudal 1500°C 280 ml3-7 dní13,30 €10,81 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Tmel je určený na tesnenie, montáž a opravy pecí, kotlov a krbov. Produkt vytvára tuhý spoj, vhodný pre pevné spoje. Má vynikajúcu priľnavosť k poréznym podkladom ako betón, kameň alebo liatina. Má ľahko použiteľný aplikátor, ktorý značne uľahčuje utesnenie aj tých najmenších medzier.
Vlastnosti a výhody
Tesniaci prostriedok na kachle je produkt, ktorý je ideálny na inštaláciu, opravu a údržbu domácich kachlí a krbov. Je vysoko odolný voči veľmi vysokým teplotám a chráni otvory a spoje na miestach vystavených ohňu. Ak máte doma krb alebo kachľovú pec, určite ju musíte pripraviť na vykurovaciu sezónu, aby ste zabezpečili príjemné teplo a bezpečné užívanie pre členov vašej domácnosti. Vďaka modernej príprave zvládnete všetku prácu sami. Prípravok nanášate podobne ako silikón, pomocou typického mačkača. Aplikátor umožňuje dôkladné utesnenie aj veľmi úzkych medzier, čím sa látka dostane do všetkých vývodov, cez ktoré môže unikať dym.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Soudal |
| Dĺžka nádoby | 50 mm |
| Pokrytie | 12 m² |
| Šírka nádoby | 50 mm |
| Výška nádoby | 230 mm |
| Spôsob aplikácie | Manuálne |
| Objem | 280 ml |
| Kód produktu | 5411183156999 |

1850 + recenzí









