DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Bojlery a ohrievače vody
- Prietokové ohrievače
- Tlakový ohrievač Wijas Perfect 5000 W
Tlakový ohrievač Wijas Perfect 5000 W
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Tlakový ohrievač Wijas Perfect 5000 W3-7 dní121,55 €98,82 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Prietokový ohrievač bude slúžiť na ohrev vody v sociálnych miestnostiach, kanceláriách alebo bytoch. Produkt inštalovaný vedľa drezu vám zabezpečí rýchly prístup k teplej vode. Prvky boli navyše obohatené o odolné ohrievače, ktoré sú odolné voči korózii, čo zaistí dlhodobé používanie produktu. Elektronický riadiaci systém je pokrytý plastovým povlakom. Vďaka tomuto riešeniu môžu výrobok bezpečne používať všetci členovia domácnosti.
Vlastnosti a výhody
Tlakový prietokový ohrievač rýchlo ohreje prúd tečúcej vody z vodovodného kohútika. Je určený na inštaláciu v sanitárnych miestnostiach, kanceláriách alebo pracoviskách. Elektronický riadiaci systém znamená, že sa nemusíte starať o neustále nastavovanie vhodnej teploty. Ohrievač je vyrobený z odolných prvkov, ktoré odolávajú vysokým tlakom a teplotným rozdielom, čo zaistí dlhodobé používanie. Malý ohrievač s elegantným vzhľadom sa dobre hodí k ostatným dizajnovým prvkom interiéru. Vonkajšie prvky vyrobené z plastu účinne chránia pred náhodným kontaktom s vykurovacími prvkami, čo zaisťuje bezpečné používanie. Vnútorný snímač chráni pred poškodením vykurovacej špirály v prípade periodického nedostatku vody.
- Kapacita: 1,5 l/min
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 75 mm |
| Šírka produktu | 133 mm |
| Výška produktu | 149 mm |
| Úroveň ochrany | IP24 |
| séria | Perfektné |
| Maximálny pracovný tlak | 6,5 bar |
| Minimálny pracovný tlak | 6,5 bar |
| Kód produktu | 5908259553382 |

1850 + recenzí










