DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Krby
- Krbové vložky a kachle
- Vertikálny elektrický krb 1800 W
Vertikálny elektrický krb 1800 W
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Vertikálny elektrický krb 1800 W3-7 dní158,97 €129,25 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vertikálny elektrický krb je funkčné zariadenie na inštaláciu vo vnútri budovy. Vyznačuje sa 100% účinnosťou. Ľahko sa používa a má vstavaný termostat. Klasický dizajn sa bude hodiť ku každému aranžmánu. V našej predajni nájdete aj iné verzie elektrických krbov, ktoré sa líšia najmä rozmermi a technickými parametrami.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte praktické vykurovacie zariadenia? Takýmto riešením bude vertikálny elektrický krb s výkonom 1800 W. Tepelná účinnosť tohto modelu je stopercentná. Výrobca vybavil tento krb piatimi funkciami plameňa. To vám umožní regulovať činnosť zariadenia. Moderný a štýlový vertikálny elektrický krb je diaľkovo a ručne ovládaný. Je vybavený prehľadným LCD displejom s dotykovým displejom. Senzor otvoreného okna zvyšuje bezpečnosť a efektivitu pri používaní. Krb sa vyznačuje pevnou konštrukciou. Bol vyrobený z ocele a tvrdeného skla. Má plameňový efekt, ktorý miestnosti dodáva zaujímavú atmosféru. Krb efektívne vykúri miestnosť s rozlohou osemnásť metrov štvorcových.
- Efekt plameňa funguje nezávisle od funkcie vykurovania a umožňuje vám vytvoriť útulnú atmosféru vo vašej domácnosti v každom ročnom období
- Jednoduché použitie vďaka diaľkovému ovládaču
- 24-hodinový časovač a týždenné programovanie
- displej LCD
- Ochrana proti prehriatiu, ktorá zabraňuje nadmernému prehrievaniu krbu
- Manuálne a diaľkové ovládanie
- LCD displej s dotykovou obrazovkou
- 100% tepelná účinnosť
- 5 funkcií plameňa
- Senzor otvoreného okna
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Elektrický krb |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Hĺbka produktu | 130 mm |
| Vykurovacia plocha | 18 m² |
| Šírka produktu | 510 mm |
| Výška produktu | 770 mm |
| Štandardné | EN 60335-1:2012+A11:2014+A13:2017+A1:2019+A14:2019+A2:2019+A15:2019, EN 60335-2-30:2009+A11:2012+A1:2012+A1: 2020, EN 62233:2008 |
| Typ prepínača | Manuálne a diaľkové ovládanie |
| Typ regulátora teploty | Termostatický regulátor teploty s nastaviteľným obmedzovačom maximálnej teploty |
| Typ bezpečnostného spínača | Tepelný spínač |
| Typ napájania | Elektrické |
| Funkcie | Kúrenie |
| Počet možností efektu plameňa | 5 |
| Vykurovací výkon | 1,8 kW |
| Výkon vo wattoch | 1800 W |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Vrátane iba držiakov |
| Napájacie napätie | 220 - 240 V |
| Možnosti efektu plameňa | Účinok plameňa s ohrevom a bez ohrevu |
| Popis krbu | Elektrický krb na zavesenie na stenu |
| Termostatické ovládanie | S termostatom |
| Zahrnuté | Návod na použitie, držiaky a diaľkové ovládanie |
| Hmotnosť produktu | 10,4 kg |
| Tepelná účinnosť | 100% |
| Potrebné komínové/spalinové potrubie | Nie je potrebný žiadny komín ani dymové potrubie |
| Výmena tepla | Ventilátor |
| Diaľkovo ovládané | Diaľkovo ovládané |
| Effect | Sklenený efekt |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Kód produktu | 5059340472225 |

1850 + recenzí











