DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Ústredné kúrenie
- Kapacitné ohrievače vody
- Vertikálny ohrievač Ecofix 50 V EU2 50 l
Vertikálny ohrievač Ecofix 50 V EU2 50 l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Vertikálny ohrievač Ecofix 50 V EU2 50 l3-7 dní109 €88,62 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ohrievač nájde uplatnenie v mnohých domácnostiach, pretože je určený na ohrev vody. Svojmu účelu bude perfektne slúžiť dlhú dobu, pretože je vyrobený zo smaltovanej ocele. Vertikálny model pri montáži na stenu zaberá v miestnosti málo miesta. Ponúkame rôzne príslušenstvo na ohrev vody.
Vlastnosti a výhody
Ohrievač bude užitočný v mnohých kúpeľniach, pretože je určený na ohrev vody - čo vám umožní pohodlne sa kúpať. Disponuje možnosťou nastavenia teploty, takže si ho jednoducho prispôsobíte svojim potrebám. Výrobok je vyrobený zo smaltovanej ocele a vyznačuje sa dlhou životnosťou. Jeho vzhľad neovplyvní úpravu okolia, pretože má univerzálnu bielu farbu. Vertikálny model je určený na montáž na stenu, takže zaberá málo miesta - je vhodný na použitie aj v malých interiéroch. Môžete ho nainštalovať sami alebo s pomocou odborníka, ak nemáte skúsenosti s týmto typom úloh. Navrhovaný sortiment zahŕňa ohrievače s rôznymi kapacitami, takže veľkosť zariadenia môžete prispôsobiť počtu členov vašej rodiny.
- Výkon 1200W
- Rozsah nastavenia teploty 40°C - 75°C
- Orientácia na výšku
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Kapacitný ohrievač vody |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Hĺbka (cm) | 48 cm |
| šírka (cm) | 45 cm |
| výška (cm) | 57,3 cm |
| Úroveň ochrany | IPX3 |
| Hmotnosť (kg) | 16 kg |
| séria | EcoFix |
| Typ ohrievača vody | Elektrické ohrievače vody |
| Trieda energetickej účinnosti | C |
| Maximálny vykurovací výkon | 1,2 kW |
| Maximálna teplota vody | 75 °C |
| Minimálna teplota vody | 40 °C |
| Výkon vo wattoch | 1200 W |
| Kód produktu | 5414849692503 |

1850 + recenzí











